Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Első jogosítvány megcsináltatá...

Első jogosítvány megcsináltatásához az okmányirodába milyen iratok kellenek?

Figyelt kérdés
A vizsgalap szükséges,amit a vizsgák végén aláírt a vizsgabiztos?Aminek az elején a fényképem van és benne van a kresz,rutin,forgalom vizsga??Vagy még ki kell kérni valami más iratot is?
2010. júl. 15. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem '98-ba nem az okmányiroda adta ki a jogsit, hanem a Pest megyei Közlekedési Főfelügyelet. Ez mostanra változott?
2010. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a forgalmi vizsga után 3 munkanappal be kellett mennem a központi irodában igazoló fecniért - a Petzval József utcába (Bp.)-, és azzal az okmányirodába. Ennyi.
2010. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy vizsgalapom, viszont abban csak a kresz van beleírva, a rutin nincs, pedig már megcsináltam és át is mentem:/ Ilyenkor mi a teendő?
2010. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak: szólsz az oktatódnak. Elég baj az, hogy nincs bevezetve.
2010. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ok. amúgy nem értem, miért nem írta bele, mivel még el is kérte a lapot, mikor vizsgáztam, de azután vissza is adta:/
2010. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
A Petzvál utcába kell menni a vizsga után 4 munkanappal és vinni a vizsgalapot a fényképes kártyát és az EÜ vizsgáról az igazoló kártyát és persze személyit/útlevelet. Ott kiállítanak egy igazolást, amivel el kell menni az Okmányirodába ahol fényképet csinálnak és megcsinálják a jogsit. Ha gyorsan kell javaslom a Visegrádi utcai Központi Okmányirodát, ott pár napon belül át lehet venni személyesen is a jogsit.
2010. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Küldeniük kell egy levelet, amiben minden le van írva. Amúgy ha 18 alatti vagy, kell anyád is, meg neki személyi, lakcímkártya.
2010. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én tegnap vártam laza 3 órát mire behívtak, kőbányán,senkinek sem ajánlom!

ami kellett:

-érvényes sérülésmentes személyi és lakcím igazolvány

-egészségügyi alkalmassági lap

-vizsgalap(amit az nkh-ban kapsz,petzvál utca,miután levizsgáztál forgalomban,utána 4 munkanappal)

-4000forint illeték(fotót nem lehet vinni ott csinálnak,ingyen)

2010. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem az oktatóm mondta anno a Petzval utcát, hogy csak a kapott igazoló cetlivel mehetek az okmányirodába...levelet nem kaptam!
2010. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

még annyit hogy fél kettőkor ment be a tesóm és azzal riogatták,hogy nem kap sorszámot,mert 4kor! zárnak

úgy kellett kuncsorognia,igaz ő személyi igazolványt csináltatott.

2010. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!