Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Első jogosítvány megcsináltatá...

Első jogosítvány megcsináltatásához az okmányirodába milyen iratok kellenek?

Figyelt kérdés
A vizsgalap szükséges,amit a vizsgák végén aláírt a vizsgabiztos?Aminek az elején a fényképem van és benne van a kresz,rutin,forgalom vizsga??Vagy még ki kell kérni valami más iratot is?
2010. júl. 15. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12.20-asnál a pont. Tökéletes a válasza
2010. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettetek :)
2010. júl. 18. 22:29
 13/13 anonim ***** válasza:

Kőbányával kapcsolatban, szerintem sokkal jobb időpontot foglalni az okmányirodá(k)ba, mert akkor sorszám nélkül is sorra tudsz kerülni, abban az időpontban amit kiadott neked foglaláskor az oldal. én is így megyek intézni a héten, vagy szerdán, vagy csütörtökön fogom kiváltani a Petzvál utcában a papirosomat, azt pénteken intézkedek :D


lassan már ideje volt megszerezni ezt a jogsit, elég hosszú ideje húztam és húzódott is xD


már csak egy kocsi kell és minden tökéletes :D

2010. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!