Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miközben dolgoztam, átment...

Miközben dolgoztam, átment egy nő kocsival a biciklimen, variál, mit csináljak? , többi lent.

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy háznál, biciklivel járok. A bicikli a falnak volt támasztva. A felső lakó csaj állt ki a kocsival, miután kiállt fellökte, atment rajta és elhajtot hogy ő siet. Azt nem tudom görbült e a váz, de az első kerék U alakú lett.Mondtam, fizesse ki, másfél napig kerestem egy kereket, mert ez egy amerikai gyartmány, de pénzt még nem adott és azt irta addig nem beszél velem , amég a biztosítója nem jelentkezik, de a jogászával már beszélt.... :-D Milyen bírságra számítsak, azert hogy aznap felkeltem?:-D viccet felretéve, vidéken találtam egy használt kereket, le kéne mennem vonattal , de a biztosító számlát kér gondolom.... mit tegyek? Ezt az Amerikai típusr már nem gyartják. JA, Ausztráliaban talaltam 2 talán uj felnit,és most levelezzek angolul a szemet miatt? Vagy mit csináljak? Bringabolt kiállit egy számlát? Vagy végén én leszek a hibás hogy a falnak tamasztottam a bicciklit? Azt se tudom megállapítani, hogy deformálódott e a váz...
2019. nov. 9. 15:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat kapkodtam. Tehát szolnokon találtam magánembertől 3 nap keresés után ( feladtam hirdetéseket ,h ilyet keresek) használt komplett kereket, mert a küllőzés se 2 ft és nem vállalják.
2019. nov. 11. 09:55
 12/12 A kérdező kommentje:
Irassak a kerék eladójával egy adásvételit a kerékről?
2019. nov. 11. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!