Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Leraktam az elsősegély vizsgát...

Leraktam az elsősegély vizsgát és a forgalmi vizsgát is sikeresen. De lehetséges, hogy nem csináltattunk orvos alkalmasságit. Ez nagy baj lenne?

Figyelt kérdés
Ugye sikerültek a vizsgák de lehetséges , hogy nincs meg az orvosi alkalmassági. Ilyenkor újat kéne csináltatni? Ez nem fogja most befolyásolni a vizsgákat és nem kell újra letennem pl.: a forgalmi vizsgát mivel nem volt meg ez a lap? Mivel most ugye az lenne a normális ha fognék mindent és egy okmányirodába kiállíttatnám a jogosítványomat. Csak nincs meg az alkalmassági lap.

2019. dec. 11. 17:36
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Csináltatsz egyet a háziorvosodnál, aztán mész az okmányirodába. Probléma megoldva.
2019. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az orvosi alkalmasságnak (sajnos vagy nem sajnos) nincs köze a jogosítvány megszerzéséhesz szükséges vizsgákhoz.

Úgy ahogy írtad, fogsz mindent, és irány az okmányiroda, de előbb a háziorvos egy alkalmasságiért. Azt ott meg is fogod kapni a kezedbe, csak vigyél magaddal pénzt, mert nem ingyenes.

2019. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. dec. 12. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Az iskolában kérdezd meg, pl nekem ott elvették. Mikor meglett a forgalmim visszakaptam. Alapból a jelentkezés feltétele az alkalmassági vizsgálat, tuti ott van bent.
2019. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, a KRESZ vizsgára bejelentéshez nekik már kell az orvosi alkalmassági. Ezt nekem a legelején mondta a fazon, hogy a beiratkozásra már hozzam magammal, lefénymásolják, onnantól nekik az elég lesz.
2019. dec. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!