Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vennék egy platós Skoda...

Vennék egy platós Skoda Feliciát, és át akarom építeni, le lehet papírozni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vennék egy platós Skoda Feliciát,és egy összkerekes golfot,a tervem az az hogy kidobom belőle szívódízelt,bele egy 100 lovas TDI,az összkerekes golf váltója,hátra pedig valami teherautónak a hídját tenném,Iveco Daily vagy valami hasonló,egy króm kipufogót vezetnék fel a plató elején,természetesen a motortuning sem maradna el,kapna porlasztókat adagolót nagy turbót intercoolert stb ami kell,és előre is valami komolyabb kerekeket tennék,16 colosakat,kialakítanám a fékrendszert is rajta,futóművet,mindent,és ezt le lehetne e papírozni,nem pénz kérdése,tudom hogy hülye vagyok ilyen ötletekkel,de a kérdés a papír,ja meg a hátsó üveget lesötéteni,de az nem annyira necces,leginkább a turbós motor,na meg a futómű...?

2020. jan. 12. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Az nálunk nem kapna forgalmi engedélyt

Legfeljebb zárt pályás autós bemutatókon mutogathatnád, de oda csak tréleren vihetnéd.

2020. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ja, sajnos ez nálunk nem működik, még egy sima motorcserét is alig engedélyeznek. Pedig csak a képzelőerő szabna határt, hogy milyen autókat kreáljunk, más országokban simán feltuningolnak egy kispolszkit úgy, hogy 5 másodperc alatt 100-on van.
2020. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sejtettem,pedig de jó lett volna megvalósítani...

Így nem akarok több százezret kidobni,csak úgy álltam volna neki ha le lehet papírozni,

Amúgy szerintetek jó ötlet vagy teljesen hülye vagyok?...

2020. jan. 12. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kattant vagyok, simán építenék olyan kocsikat, mint a Mad Max-ben, ha lehetne. 3-4 kocsi szétvágva, összehegesztve, egymás tetejére, meg egy 5-6 literes motor, aztán tökéletes:D Na majd ha elfogy az ivóvíz😅 Én mindig vevő voltam minden nem hétköznapi dologra, ami annyira abszurd vagy vicces, hogy nem lehet figyelmen kívül hagyni. Például van olyan csávó, aki téglával rakta körbe a kocsiját, egy másik meg műfűvel vonta be a karosszériát, rengeteg ilyen őrült autó van.
2020. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a közel lehetetlen kategória.

Ebből szinte semmit nem lehet terveztetés nélkül megcsinálni. Van 1-2 cég/ember aki foglalkozik ilyenekkel. Velük kellene beszélni. Na meg a lakóhelyed szerinti megyei NKH-val, mert éppen azon fog múlni, hogy kit fogsz ki és milyen napja van, mennyire szopat körbe. Mert körbe fog, csak az a kérdés mennyire kell mélyre bevenned. Én csak egy állítható futóművet papíroztam le, de az sem volt leányálom.

Ja és azt élből elfelejtheted, hogy te otthon tákolsz bármit is, mindenről (alkatrész és elvégzett munka) számla és beépítési igazolás kell. Tehát, hogy te valami papírok nélküli autót elbontasz otthon és átpakolod belőle a lomokat, az nem fog menni.


De. úgyis csak egy kisgyerek álmodozása ez. Mire lesz jogsid kinövöd és jó esetben maradsz a reális tuningnál.

2020. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:

"Amúgy szerintetek jó ötlet vagy teljesen hülye vagyok?..."


Te nem hülye vagy,hanem egy harmat gyenge troll.........

2020. jan. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!