Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mire számíthatok a jogsimmal...

Mire számíthatok a jogsimmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, március 10.-én levizsgáztam, március 12.-én pedig igényeltem a jogosítvány az okmányirodában, nos azóta sem jött meg, ugyanis a vírusa való tekintettel kipostázzák a okmányirodából, DE a körzeti posta be van zárva...

Szerintetek?



2020. márc. 31. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Első körben érdeklődj a postán, aztán okmányirodában.


Szerintem most csúszásra simán lehet számítani.


A körzeti posta milyen indokkal van lezárva? Nálunk községben ugyanúgy folyik a kézbesítés. Be is lehet menni max. 1 embernek.

2020. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tecnikai okok miatt..

Értem én a késést, de már ez a 3 hét is sok, előző kategóriás jogsim 2 nap alatt jött meg, édesanyám beteg, és azért is csináltam meh, hogy tudjam neki segíteni, de így nem megy, ez már nagyon sok idő..

2020. márc. 31. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Az érdeklődés alatt azt értettem, hogy tudd meg hol jár az okmányod.

Lehet, hogy még a postán sincs.

Ha már ott van, akkor hívogasd őket naponta kétszer. Én ezt tenném.

2020. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pénteken igényeltem meg, ma jött sms hogy feladták postán. A héten várható. Nyíregyháza
2020. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Előbb az okmányirodát hívd fel. Ha ők már postára adták akkor a postát hívd fel.
2020. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Ma hozta a postás🙂
2020. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!