Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalmi cizsga után számított...

Levikekecr121 kérdése:

Forgalmi cizsga után számított 3 napba beleszámít a vizsga napja?

Figyelt kérdés
múlthét szerdán voltam vizsgázni, akkor ma hétfőn mehetek csináltatni a jogsit, vagy holnap kedden ? :o

2020. júl. 13. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Mehetsz

Én pénteken vizsgáztam és kedden mentem megcsináltatni

2020. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Már pénteken mehettél volna, sőt csütörtök délután.
2020. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
„A vizsga napját követő 3 munkanap utáni első munkanap.”
2020. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, akkor múlt évben miért mentem másnap a jogsit kiállítatni ? Másik jogsimat is másnap csináltattam. 1 héten belül a zsebembe volt. Mármint a vizsgától számítva 1 hét.
2020. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, oké, én csak a saját példám mondom, amit a vizsgabiztos és a kormányablakos ügyintéző mondott, de biztos ők tudják rosszul. :)
2020. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

viszgabiztos jól tudja

a szabályzatot

gyakorlatban nyilván hamarabb megvan

2020. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

rosszul hát, én vagyok a kiráj nekkem van igazam.


amúgy tényleg, a vb minden vizsga után mondja, hogy 3 nap, okké azért 3 nap mert a adminisztrátoroknak 3 napjuk van felvinni az adatokat, nos ahol számítógépes vizsga lejelentés na, ott már aznap felviszik ha délelőtt vizsgáztál. ;)

2020. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7- nek

A vizsga jegyzőkönyvben szereplő vizsga eredményeket csak az utolsó vizsga végeztével tudják felvinni a szakmai programba, viszont az ügyintéző meg a vizsgabiztos munkaideje egyszerre jár le. Kétlem hogy az ügyintéző azért túlórázik hogy felvigye az eredményt. Ráadásul utána még mielőtt kiállításra kerülne az igazolás vissza kell ellenőrizni a tanuló adatait, hogy biztosan jó adatokkal menjen az igazolás a sikeres vizsgáról. Ugyanis nem kevés gondot okoz és nehéz helyre hozni ha Balogh név helyett Balog néven vizsgázott valaki, egyszerűen nem ér össze a két szakmai programban az adat.

2020. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!