Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lejárt a műszaki, a rendőrök...

Lejárt a műszaki, a rendőrök látják rendszámból, hogy nincs műszaki rajta?

Figyelt kérdés

Lejárt a műszaki 2 napja, a rendőrök ha beállnak valahova mérni vagy csak ott vannak valahol helyzetjelzővel vagy ha lassan mennek és megelőzöd őket akkor ha beírják a rendszámot akkor látják, hogy lejárt a műszaki?

A biztosítást látják azt tudom. Jártam már úgy hogy lejárt a biztosítás és utánam jöttek.


A véda látja azt hogy lejárt a műszaki?

A rendőr csak igazoltatás közben látja a műszaki érvényességet vagy menet közben is?



2020. júl. 26. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
igen látják... amennyiben szemetszúrsz nekik és beírják..
2020. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrök csak akkor ha beírják, viszont a véda kapuk mindent néznek, még ezt is.
2020. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(Hogy hány járőrautóban van automata rendszám felismerő, azt nem tudom, de egy vidéki nagyvárosban legalább egyben, biztosan van.

Úgy egy éve tűnt fel, hogy egy TESCO parkolójában egy rendőr járőrautó nagyon lassan végigment minden soron, aztán visszafelé mindegyiken fordított irányban. Arra gondoltam, keresnek valakit. Amikor többször láttam ezt, nem tartottam valószínűnek, hogy ennyiszer keresnek ott valakit. Egyik alkalommal, nem messze tőlem, gépi hangot hallottam, a járőrautó megállt egy autó mögött, és kiszálltak belőle. Ott várakoztak, mikor eljöttem is. Nem gondolom, hogy lopott autó volt, akkor nemigen álltak volna ott, elriasztva az esetleges tolvajt. Más alkalommal láttam, hogy oldalra fordított kamera volt az egyik hátsó ajtó ablakánál. Ezekből úgy vélem, hogy automata rendszám felismerőt használnak. És, vélhetően, nem csak abban a parkolóban, és azt is gondolom, hogy nem csak ez az egyetlen ilyen autójuk az országban.)

2020. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg volt matrica a hátsó táblán addig látták, most már nem látják, csak ha a rendszerükből lekérik, de ha nincs egyértelműen rossz állapotban az autó, addig nem nézegetik, csak ha belekeveredsz valamibe
2020. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látj a rendőr lekéri az adatokat.
2020. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!