Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi van ,ha megkarcoltam egy...

Mi van ,ha megkarcoltam egy autót és nem vettem észre? Tegnsp jött egy levél a betétlappal, hogy töltsem ki. Mi lesz ezután?

Figyelt kérdés

Lassan mehettem, hogy nem vettem észre.A kerék feletti rész bal oldalt, azzal karcolhattam meg a másik autót, mert ott vettem észre hazaérve,hogy fehér festékes.

Papírt visszaküldtem és odairtam az emailbe, hogy itthon vettem észre a dolgot.


2020. aug. 27. 17:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Biztosítóm küldte a levelet és a masik autó tulajdonosának a papírja másolatát is küldték
2020. aug. 27. 17:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki, és mi alapján igazolják hogy te voltál?

Én biztos nem írnák alá ilyesmit.

2020. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kamera vagy más láthatta
2020. aug. 27. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik.

Menj be a bizosítóhoz.

Mi van ha más sérülést is rád akarnak verni?

Én legalább a sérülésről készült képeket látni akarnám (tuti hogy készült, hiszen beadta a másik fél a kár igényt), és azt is megkérdezném, hogy mivel igazolják hogy én voltam.

2020. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam a nőt, mert rajta volt a levélen a száma. Azt mondta, hogy nem nagy a sérülés és őrült, hogy hívtam. Azt mondta, hogy a biztosító intézi a tobbi dolgot.
2020. aug. 27. 17:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Autómon a kerék felett, talán sárhanyó vahy mi,volt fehér festék. Így biztos hozzá értem másikhoz.
2020. aug. 27. 17:35
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy ez Magyarországon történt, de mindketten külföldön élünk, ő meg osztrák.

Kizárt, hogy itt biztosítóhoz menjek, mert 16ig dolgozok és messze van innen.

2020. aug. 27. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Te ne menj sehová..ha kitöltötted a lapot, akkor a többit a sérült jármű biztosítója intézi. Arra ügyelj, hogy a levélcím pontos legyen, dennem árt, ha van egy korrekt email címed. Akkor hamarabb jutsz dűlőre a biztosítóval. Még megkeres a saját biztosítód is, hogy tényleg-e?


Nyugi, ez mindennapos rutin ügy..nem rúgja rád az ajtót a tek.

2020. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!