Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ki a vétkes ebben a helyzetben?

Ki a vétkes ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egyirányú utcában haladtam esőben szürkületben. Egy fekete autó jobb hátsó ajtaja nyitva volt. Anyuka épp kötötte be a gyereket kb 20-25el mehettem nem vettem észre a nyitott ajtót, és letört a bal tükröm

Megírtuk a kék sárga lapot de nem került meg nevezésre a felelős személy azt mondta hogy csak továbbítja az ügyet biztosítónak és majd ők el döntik.


2020. nov. 2. 13:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért vezetsz ha nem jók a látási viszonyok,te hibáztál.
2020. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Te, egyrészt álló autó nem okoz balesetet, másrészt nem az út-, és látási viszonyoknak megfelelő sebességet választottál.
2020. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy igaz, amit írtak eddig.
2020. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Te akkor sem mehetsz neki egy álló autónak (vagy más objektumnan), ha az szabálytalan. Nem vetted észre, ez mégcsak nem is 50-50, hanem teljes mértékben a te hibád.
2020. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem az álló autó tulajdonosát. A felelős egyértelműen te vagy, meg kellett volna neveznie a felelőst.
2020. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a hibás.
2020. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha pont előtted csapja ki az ajtót akkor ő a hibás. De amúgy ezt rohadtul nem értettem sose miért az úttest felőli részen kell a gyerekkel szórakozni, pakolászni stb. Ráadásul maxra tágra nyitott ajtóval. És sokszor egy szűk utcában.
2020. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

100% te vagy a hibás. Örülj neki, hogy nem ütötted el a nőt.

Bal oldalon nekimenni valaminek úgy, hogy nem veszed észre álló helyzetben elég húzós

2020. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a hibás, ha az ajtóban nem esett kár csak a te visszapillantódban, akkor elnézést kértem volna és hagytam volna a biztosítási papírt, így lehet hogy több lesz majd neked.
2020. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

azert ennyire nem egyertelmu, mint ahogy leirtak...

volt mar ebbol ugy, hogy taxis kinyitotta az ajtot anelkul hogy hatranezne, eppen erkezo biciklis felbukott rajta, beverte a fejet, 1 nap mulva korhazban RIP

taxis kapott erte 4 evet

persze amugy jo esellyel itt most a kerdezo a hibas, csak gondoltam adok egy kis perspektivat, hogy nem mindig egyertelmu

2020. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!