Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Most hogy koronavírus van,...

Most hogy koronavírus van, elmehetek-e a Kormányablakhoz megcsináltatni a jogsim,vagy nem engedik,csak ha előre foglalok időpontot?

Figyelt kérdés

Ma akarok elmenni a Kormányablakhoz hogy csináljanak fotót és intézzem a papírmunkát de nem tudom hogy beengednek-e,mert neten előzetes időpont foglalást írtak,de azt nemnthdom hol kell intézni és azt írták a jogosítvány kivétel...

Köszi a válaszokat !



2020. nov. 25. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha azt írták, akkor úgy van.
2020. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De lehet hogy a jogsi kivétel, passz,azt írták talán
2020. nov. 25. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a 1818-at és kérdezd meg.
2020. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a forgalmim februárban lejár. Most annak a határideje is meg van hosszabbítva ebben a helyzetben?
2020. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és kérdezd meg hogy mehetsz-e csak úgy vagy sem. Ennyire egyszerű. Neten sokszor nem írnak egyértelműen le mindent és ebből szoktak kavarodások lenni.
2020. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) végül ugyfelkapun foglaltam,holnapra elvileg van szabad hely úgyhogy remélem sikerül elintezni:) nem tudjátok hogy kb mikorra készül majd el a jogsi? 2 héten belül kikuldik? Mert pl anyumnak a személyijet 2 napra rá ki is kuldtek:)
2020. nov. 25. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy hónapja csináltattam. Budapesttől nagyon távol, egy igen kisvárosi kormányablakban, mert ott volt hamar foglalható időpont. Három nap múlva hozta a postás.
2020. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De jó:) hátha jövőhéten én is megkapom:D nagyon várom

Amúgy itt is volt egyből szabad időpont másnapra Pesten, meg is lepődtem hogy nem kell heteket várni

2020. nov. 26. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi meglepő, hogy bőven van időpont. A november 4. óta lejáró okmányok még jó ideig érvényesek maradnak, a többség odázza.

Tavasszal, hasonló okmányhatáridő kitolás időszaka alatt nekem is úgy volt a lejárt személyivel, hogy nagyváros megyeszékhely kormányablakában este tudtam másnapra időpontot foglalni, többől válogathattam.

Egy hónapja viszont csak három hét múlva lett volna ott időpont a jogsicseréhez, ezért mentem egy közeli kisváros kormányablakába, ott másnapra is volt egy csomó időpont.

2020. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!