Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért akar az összes szerelő...

Miért akar az összes szerelő helyettem intézkedni a biztositónál?

Figyelt kérdés
Nem mentem bele egyikbe sem, ennyire hülyének néznek?Miért?Mert nő vagyok?Kicsit sem gyanús, szerintem a kárszakértők is benne vannak a buliban, egyre inkább igy látom, ahogy halad az ügy,csiga lassan..

#szerelő #kárrendezés #kárszakértés
2021. jan. 15. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Micsoda? Ajánlanak egy szolgáltatást (elintézik helyetted a dolgot), de nem ingyen csinálják ezt? Hát ez valóban felháborító. Ezek a mocsok AUTÓSZERELŐK ilyenek, mert nyilván az élet más területein nincs ilyen, hogy szolgáltatást ajánlanak neked felárért
2021. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én az ilyet köszönettel elfogadtam. Nyest jóllakott a motortérben, rögtön szaladtam vele a szerelőhöz. Kérdeztem, hogy mi lesz az anyagi vonzata, az emberünk azt mondta, hogy ha megadom neki a biztosítóm nevét, akkor majd ő lemeccsezi a dolgot.


A végén a biztosító küldte, hogy ennyi pénzbe került, már ki is fizették, köszönik továbbra is, hogy őket választottam. Plusz ha bármi kérdésem van a nyestekről vagy bármiről, állnak rendelkezésemre.


Mivel a biztosító, a szerelő és az autó is svájci, ezért nem volt semmi gyanús az ügyben.

2021. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Én is elfogadtam. Én szaladgáljak jobbra-balra? Munkaidőben? Meg én szerezzek aláírást a céges autó tulajától (mivel a hibás sofőr aláírása nem volt elég)?

Bevittem a szervízbe a kocsit és a végén megkaptam készen. Ők elrendeztek a biztosítóval mindent. Az, hogy nagyobb volt a kár, mint elsőre látszott, meg hogy szerelés közben eltört a hátsó üveg, ezért harmadszor is kihívták a kárszakértőt; az mind az ő dolguk volt. Én megkaptam a kész kocsit egy fillér nélkül és kész.

2021. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szóval csigalassan halad. :-)

Na igen, ez van, amikor az ember úgy gondolja, hogy ő jobban tudja azoknál, akik már esetleg tizenpáréve ezt csinálják, és mellesleg meg van nekik a kárszakértő privát tel.száma is. Ja, és még esetleg a pótszemlét is rugalmasan tudják intézni, te meg esetleg most hallasz róla először. De sok sikert!

2021. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megvan hogy mennyi összeget kapok a biztositótól, szerelő nélkül is tudják mennyi az annyi, és korrekt összeg. Ha felhivja privátban,meg most ő akarja intézni, senki ne etessen már azzal, hogy nem nyúlna le..
2021. jan. 15. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom mit hiszel te az emberekről. Sok szar ember van, de azért ennyire kishitűnek lenni, és/vagy ennyire szarnak nézni másokat a semmiért (sőt, egy alapvetően pozitív dolog miatt), az azért nem semmi hallod.


Ez egy szolgáltatás, amit igénybe vehetsz. Igen, neked is megmondja a biztosító, hogy mennyi az annyi, de ha valaki le fog húzni téged ebben a szituációban, az pont a biztosító. És észre sem fogod venni, mert szart sem értesz az autókhoz. Az autószerelő két dolgot tehet érted:


1. Leveszi a terhet a válladról, sokan nem szeretnek ilyesmi ügyet intézni.


2. A biztosító vállalatok az egyik legmocskosabb intézmények. Kevesen akarnak veled annyira kibaszni, mint a biztosítók. De egy szerelőt nehéz lehúzni, vagy legalábbis nálad mindenképpen nehezebb.


De nem erőszak a disznótor, nem kötelező élni a lehetőséggel. Ha te ilyen király vagy, akkor intézd magad. A szerelő csak felajánlotta a segítségét, te meg rohansz az internetre elmondani, hogy mekkora rohadék. Remélem le is pontoztad a bizniszét, meg fészbúkon nyilvánosan megaláztad, szimplán azért, mert te valami egoista "mindenki szar, csak én nem" vagy.


Kívánom, hogy soha az életben senki ne akarjon segíteni rajtad a jövőben.

2021. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Agyhalott a kérdező.

De tudod mit?

Fogadd el az összeget a biztosítótól, és ne vidd el szervízbe.

Csináld meg otthon, hiszen te olcsóbban kijössz, és akkor nem tud senki lehúzni.

És még egy jelentéktelen apróságot megjegyeznék.

A biztosításnak nem az a lényege, hogy nyereséged legyen egy káresetből, hanem az, hogy a biztosító fizet helyetted!

2021. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Azért jó ha vállalja, mert mindent kicserél amit kell és utána a biztosító kifizeti neki. Ő is jól jár és te is jól jársz.

Ha fix összeget elfogadod a biztosítótól akkor abból nem lesz megcsinálva az autó max tákolva.

2021. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ostoba, korlátolt vagy, kérdező. Én meg úgy látom, hogy te pénzt is akarsz, meg hogy ne kelljen fizetni a kocsid javításáért. Megmondom neked, hogy amit te tudsz intézni a biztosítónál, sokkal kevesebbet fogsz kapni, mert te nem vagy szakértő. A kárszakértőt meg már nem lehet lefizetni, mert kőkeményen ellenőrzik őket is, nem éri meg neki, hogy bulizzon.

Az autószerelő meg minden hibát meglát, a kárszakértővel igazoltatja. Kiállítja a számlát, küldi a biztosítónak.

Te az autószerelő szaktudását, munkaidejét, munkaeszközeit, munkáját kérdőjelezed meg. Gyakorlatilag azt várod, hogy a biztosítás pénz egy részéből csinálja meg neked a verdát, a többit zsebre teszed? Na, haver ez már nem műxik.

2021. febr. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!