Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szerintetek egy 31.670 Ft-os...

Szerintetek egy 31.670 Ft-os éves biztosítás sok, vagy jónak számít?

Figyelt kérdés

A Biztosítási évfordúlom március 24 és most kaptam az értesítő levelet a jövő évi várható összegről.

Az Aegon biztosítónál vagyok B06 bónuszfokozatban és egy 1,3-as 1999-es Suzuki Swift autóra van kötve.

Szerintetek ez az összeg, sok, alacsony vagy átlagos? 7.917 Ft/ negyedév

Érdemes lenne váltanom? Mi a véleményetek?



2021. febr. 1. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Asszem Apa b8 -al 10270 ft fizet negyed évente, mondjuk három autót fizet és aegon "büntet" ha több autód van.
2021. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az nagyon jó. Az enyémen B01-el 60.000 a legolcsóbb.
2021. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Írj be mindent a netriskre és ha ajánl jobbat, akkor azt fogadd el. Asszem csak 30 nappal előbb lehet ezt, szóval feb. 24-től, addig várnod kell.
2021. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, jó ajánlat. Esetleg csökkentheted még, ha ugyanott van egyéb biztosításod.
2021. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmiértelme mások által fizetett értékekhez hasonlítani.

A netrisk.hu-n beírod a kért adatokat, és az ott kapott ajánlatok hasznosak a számodra, mert azok konkrét árajánlatok a biztosításodra.


Egy megjegyzés: nagy megterhelés egy összegben kifizetni az egész éves díjat?

Picit olcsóbb is úgy, és nem kell negyed évente foglalkozni vele.

2021. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26 ezer, Genertel, B03, szintén Swift. Most váltottam mert az előző biztosítómnál 49ezer lett volna ha maradok. De a biztosítási összeg sok mindentől függ, szóval nem érdemes az én díjamhoz hasonlítani a tiedet. Érdemes azért újra kalkulálni, lehet találsz jobb ajánlatot.
2021. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem milyen ajánlatot kapok a netrisken, ettől sokkal jobbat nem kaptam, valami 10.000Ft lenne kevesebb a Waberer's-nél. A Waberer's-el van rossz tapasztalat az ismerősi körömben és a családban. Így hát maradok a jelenlegi szerződéssel ennél a biztosítónál, az Aegonnál a nagyobb összeg ellenére is.
2021. febr. 1. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a biztosítót és alkudj!
2021. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!