Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A veszélyhelyzet alatt lejáró...

Scream85 kérdése:

A veszélyhelyzet alatt lejáró műszaki meddig érvényes még a veszélyhelyzet megszűnését követően? 30 vagy 60 nap?

Figyelt kérdés

A jelenlegi veszélyhelyzet ugye február 8-ig tart. Mennyi rá az esély hogy meghosszabbítják? És szerintetek mennyivel hosszabbítják?


Amúgy márc.7-én járna le a műszaki. Van rá esélyem hogy így még el tudjam adni (hogy lesz még a vevőnek ideje levizsgáztatni veszélyhelyzet után is), vagy inkább csináltassam meg a vizsgát még lejárat előtt úgy jobban eladható?


2021. febr. 6. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
60. De csak belföldön közlekedhetsz vele.
2021. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én biztos leműszakiztatnám.

Azt nem lehet tudni, hogy meddig lesz veszélyhelyzet. Még 2-3 hónap tuti.

2021. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

60. Most emiatt én is húzom kicsit a műszakit (le lehet pontozni). Viszont ha vége a veszélyhelyzetnek vidd el. Fene tudja mekkora sorok lesznek.

No meg legyen is rendbe az autó. Lehet sok vizsgáztató hely vérszemet kap azt azt is meghúzzák aminél eddig félre néztek volna.

2021. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Am a koronavírusos hivatalos oldalról idézve


Ezért a kormány úgy gondolja, hogy a jelenlegi szabályokat fenn kell tartani - mondta. Hozzátette: ehhez a rendkívüli jogrend meghosszabbítása is szükséges, amelyet saját hatáskörben a kormány 15 napra rendel majd el február 7-én éjféltől, ezt követően pedig az Országgyűlést fogja arra kérni, hogy 90 nappal hosszabbítsa meg a rendkívüli jogrendet.


Szóval holnap este eldől hogy feb 8-tól kell számolni a 60 napot vagy még lehet tovább halogatni a műszakit.

Lassan vannak olyanok akik 1 éve közlekedhetnek nélküle.

2021. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!