Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Haveromtól vettem egy autot....

Haveromtól vettem egy autot. Megírtuk az adásvetelit. A biztosítást ma kötöttem meg. A kérdesem az lenne hogy 15napom van átiratni a nevemre az autot. Anyagi okokbol sajnos nem tudom jelen pillanatba?a.!

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne hogy a 14.napon irunk egy új adásvetelit és ujra fent lenne tartva a 15nap? Nyilván ha csekket kapok(gyorshajtas,piros stb) az ő nevére megy tudom.
2021. márc. 15. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
A biztosítás is az ő nevén van? Mert ha nem írattad át, akkor a forgalmiba még mindig az ő neve van, hogy tudtál biztosítást kötni?
2021. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és eredetvizsga is kellett hogy legyen, mivel tulaj váltás volt, ezért sem értem a biztosítás kötést. /Előző voltam/.
2021. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az atiratasra nincs penzed?!


Oreg, lattad mar mennyi a benzin literje? Mivel fogsz kozlekedni, televizeled a tankot hatha azzal is megy?!

2021. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:

"Nyilván ha csekket kapok(gyorshajtas,piros stb) az ő nevére megy tudom."

Rosszul tudod...ugyanis barmilyen birsag eseten meglobigtatja az adasvetelit,hogy ő már eladta az autót neked,igy te kapod a csekket meg még külön megbüntetnek majd azert is mert nem irattad at időben....de amugy en sem rtem...minek kellett neked auto ha megfésülködni sincs pénzed

2021. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az eredet vizsga független attól hogy kötsz biztosítást avagy nem.


Megveszed az autót, adásvételivel kötsz biztosítást még aznap, mert ha nem kötsz,akkor szintén büntetnek fedezetlenseg miatt.


Ha majomra volt pénz, legyen banánra is!

2021. márc. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem kérek a privát trágár üzenetedből. Csak úgy közlöm veled, hogy te vagy a nyomorult, és a tudatlan. Ugyanis ezt írta nekem privátban. Azért mert valaki jobban tud dolgokat, ugyanis egy éve volt benne részen. Az autó azóta is rendben van, köszönöm.
2021. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az eladó jelentette az adásvételt?

Csak mert emlékeim szerint neki 7 vagy 8 napja van csak. Ha igen akkor bukta.

A biztosítás megkötéséhez pedig szokták kérni a tulajdon szerzés dátumát. Ami megint csak nem fog stimmelni.


Illetve még a leírtak alapján, ha a mostani adásvételt leadod akkor számolhatsz pár nap fedezetlenségi díjjal is.

2021. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!