Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha elhallgattak egy motorcseré...

Ha elhallgattak egy motorcserét vissza tudom adni a kocsit ha már lejelentették az eladást?

Figyelt kérdés

1 hete vettem egy autót. Ma eredetvizsgán mondták hogy eltér a motorszám a forgalmin lévőtől.

Tipusazonos de más a kód.

Erről nem tájékoztattak. Így át se tudom iratni az autót.

Srác már lejelentette az autót nevéről.

Van valahogy vissza?

Illetve a mostani motorkód is elég halvány,de látható.


Milyen lehetőségeim vannak?


2021. ápr. 28. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

Az összes létező leírás a neten: "Először nézessük át az autót, valamint csináltassuk meg az eredetvizsgát, mielőtt aláírjuk az adásvételit és kifizetjük az autót."

Minden nap legalább 3 GyKs kérdező: "áTvErTeK hElP"


Nincs vissza. Átvertek, mert hagytad magad, mert a legalapvetőbb lépést sem követted rendesen. Pár ezer forint lenne egyébként az átpapíroztatás, de mivel nem tudod a nevedre íratni, ezért átpapíroztatni sem tudod. Buktad. Add le vasnak pár fillérért, vagy hirdesd meg, hátha kell valakinek például alkatrésznek a vételár negyedéért.

2021. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 vagy az előző (jelenlegi) tulaj átpapírozza ugye
2021. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet okmány hamisítás az eladó részéről.
2021. ápr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!