Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha kereskedőtől veszek használ...

Ha kereskedőtől veszek használt autót ilyenkor el lehet hozni?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen kivont magyar papiros érvényes vizsgával, adásvételi megkötése után hazajöhetek vele?

2021. máj. 15. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát mivel ki van vonva a forgalomból, ezért nyilván nem. Ez tényleg nem egyértelmű?
2021. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az van írva, hogy azonnal elvihető, mo.hu n ha foglalok időpontot kormányablakba az kB 3 hét múlvára ad csak időpontot
2021. máj. 15. 15:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Kereskedő intézze, neki valószínűleg gyorsabb lesz.
2021. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az átírást vagy az újra forgalomba helyezést? Ha megvan az adásvételi én ügyfélkapun forgalomba tudom helyezetni?
2021. máj. 15. 15:04
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Az átíratással kerül újra forgalomba.

Persze, azonnal elviheted, trailer-en

2021. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#2 Persze hogy azt írja, mert jól hangzik, jó vevőcsalogató. A kereskedő bármit odaírhat, de attól a törvény az törvény.
2021. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy egyszer már vettem kivont autót de akkor még nem volt ilyen lekérdezés 15 éve és nem tudtam, hogy ki van vonva, csak a rendőrök mondták miután megállítottak, de nem kaptam bírságot, az okmányirodában meg vissza helyezték amikor átirattam.
2021. máj. 15. 15:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor személyes tapasztalatból is tudod, hogy nem szabad forgalomból kivont autóval közlekedni, hisz a rendőrök elmondták neked 15 éve és csak a jó szívüknek köszönhetően nem büntettek, de azért megkérdezed megint, hogy szabad-e.


Ez igen barátom. Véletlenül nem BMW-t, Audit, vagy Mercedest vásároltál? Sok mindent megmagyarázna...

2021. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kereskedő által írt "el lehet hozni" azt jelenti, hogy tréleren elviheted. És foglalhatja a helyet a te garázsodban, vagy állhat a te felelősségedre a házatok előtt. :-)
2021. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudtam, sokan vannak akik messzire mennek egy kiválasztott kocsiért, és lábon hozzák... Ezt voltam már 2x megnézni, jövő héten még egy szervizbe van időpontom átvizsgálásra és utána írunk adásvételit, ha ott sem mondják, hogy nagyon szar... Kb 35 km re van de van közvetlen busz haza, mert otthagyom a mostani kocsim már a beszámítási árban megegyeztünk...
2021. máj. 15. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!