Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötöttem online biztosítást...

Kötöttem online biztosítást édesanyámnak,de édesapám úgy döntött ő akar mégiscsak lenni az üzembentartó, mivel ugye én vagyok a tulajdonos,a biztosítás meg már ki lett fizetve. Mi ebben az esetben a teendő?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Unionon kötöttem
2021. jún. 20. 19:17
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Akkor lesz végleges, ha az átírás megtörténik. Ha nem, akkor visszajár. Újat kell kötni és most már úgy ahogy valóban lesz. De miért fizetitek ki az új forgalmi kézhez kapása előtt? 60 nap van.
2021. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát jött az értesítés hogy ki lett fizetve
2021. jún. 20. 20:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve bocs hogy kikell fizetni
2021. jún. 20. 20:29
 5/5 anonim válasza:
Nem ismert, hogy mikor kötötted, használt autó vásárlásról van szó vagy te voltál korábban is a tulajdonos és csak üzembentartót váltottatok, ha te voltál ezelőtt is a tulaj a meglévő biztosításod él-e még vagy felmondtad stb. elég sok ismeretlenes a kérdés.
2021. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!