Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalmi vizsga után mikor...

Forgalmi vizsga után mikor mehetek jogosítványt igényelni a kormányablakba?

Figyelt kérdés
Mai napon sikeresen teljesítettem a forgalmi vizsgát. Azonban semmilyen iratot nem kaptam erről. Megvan minden egyéb papírom a jogosítvány igényléséhez. Az oktatóm szerint várnom kell 3 munkanapot, de azt olvastam akár már másnap is mehetek de 4 munkanapot is láttam. Honnan tudom mikor lettek a kellő adatok továbbítva a vizsgáztató részéről? Tudom ez a pár nap nem oszt nem szoroz,de a holnapi napon pont lenne időm bemenni, csak nem akarok ott bután állni, hogy amúgy ők nem látják a rendszerükben a sikeres vizsgám.

2021. okt. 13. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondták, hogy 3 munkanap (én kivártam). Semmi mást nem kell vinni, csak személyi igazolvány, lakcímkártya + a vöröskereszt igazolása, hogy sikeresen elvégezted az elsősegély tanfolyamot.


Biztos van egy átfutási ideje, amikor megjelenik a rendszerben. Én a helyedben megvárnám azt a 3 napot, ne fuss felesleges köröket.

2021. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!