Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ezekért a karcolásokért, kb....

Ezekért a karcolásokért, kb. mennyit fizet a kgfb?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


Első-hátsó lámpa, első-hátsó lökhárító, és élső-hátsó sárvédő sérült.


A lemez csak picit deformálódott, egy kicsit behorpadt, de a legtöbb helyen csak horzsolás van.

Golf 5 kombi 2008, 1.4TSI 218e km.



2021. dec. 20. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Gondolom ez az első ajánlat volt, amit nem vagy köteles elfogadni. Kárszakértő kijön, megnézi, mond valamit. Választhatod azt is, hogy elviszed szervizbe és számla alapján fizetnek. Ha alkatrész kell, akkor kb 10%-ot levonnak avulás címén.
2021. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt ki fizeti ki nekem, hogy oda-vissza 80kilómétert utaztam a kárfelmérésre? Na és hogy emiatt szabadnapot kellett kivennem és elestem egy napi fizetéstől? Ha az autó 2-3 napig szerelőnél lesz akkor megint taxizhatok a saját költségemen?
2021. dec. 23. 19:51
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Azt behajthatod a karokozon
2021. dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13. Dehogy hajthatja be. Azzal az autós teljesíti a kötelességét, hogy fizeti a kötelezőt, és adott esetben el is ismeri a hibáját.

Ha a másik fél vitatja az összeget stb., már nem tartozik rá.

2021. dec. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A károkozó biztosítójával azt is ki tudod fizettetni.
2021. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!