Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meddig állhat a parkolóban...

Meddig állhat a parkolóban egy autó, ha a biztosítása megszűnt, és nem lehet rá újat kötni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 15:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
2022. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Műszaki van rajta csak a biztosítás szűnt meg, és nem lehet újat kötni rá, mert meghalt a tulaj tavaly tavasszal és még nem volt hagyatéki. Azóta használva sincs kB 2* beinditottam, legutóbb tavaly októberben.
2022. jan. 13. 15:44
 3/38 anonim ***** válasza:
34%

Nem fizetitek a régi biztosítást az elhunyt tulajdonos után?

Az bizony nagy baj, mert akkora fedezetlenségi díjat fognak rátok verni, hogy a parkolóban álló kocsi lesz a legkisebb gondotok.

2022. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
néha-néha állj át egy pár méterrel arébb.
2022. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
A hagyatéki ügyek kicsit bonyolítanak a dolgon, legegyszerűbb ha bemész a biztosítóhoz és elmondod, hogy mi a helyzet.
2022. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
53%
A biztosító azt fogja mondani, amit én. Lehet most nem fizetni a biztosítást, nem probléma. De a következőt csak akkor lehet megkötni, amikor az elmaradt un. fedezetlenségi díjat is megfizetik. Kocsi nem lehet - még garázsban sem - biztosítás nélkül. (Max. ha ki lesz vonatva a forgalomból, de ugye jogerős hagyatéki nélkül az sem lehetséges.) #3 voltam
2022. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ez egy 28 éves roncs, annyit nem ér mint az éves biztosítása. Eladni nem lehet míg nincs hagyatéki.
2022. jan. 13. 16:09
 8/38 anonim ***** válasza:
forgalomból kivonatni se lehet?
2022. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
2022. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
#7, teljesen mindegy, mennyit ér, fizetni kell, különben az életben nem szabadulsz meg tőle. Én is sz*ptam apám hagyatéki kocsija és a pandémia miatt elhúzódó hagyatéki miatt. Nem, nem lehet a forgalomból se kivonatni. Új biztosítás, új forgalmi, új törzskönyv. Utána lehet vele kezdeni bármit is.
2022. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!