Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Valaki elmagyarázná nekem...

Terminator9000 kérdése:

Valaki elmagyarázná nekem hogy mennyi lenne egy ilyen motort forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés
Van egy lc4 620 sc külföldi lejárt okmányokal, és érdekelne mennyi lenne honosítani műszakiztatni, és hogy motor műszakira szükséges e az index? Vagy lehet kézzel irányváltást jelezni a kreszben?(nincs rajta index)(majd elakarom kezdeni az A jogosítványt de ezt az indexes dolgot nemvágom)

2022. febr. 11. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

osztán' minek néköd egy ilyen kájtjéem, ha csak kezdő vagy hö? Mög ugyö a krösszt sem ösmered...Böfordulsz a lucernásba, a malachó möllé dagonyázni hö!

Ögyébként, 3 krajcér és négy garas az ára, hö!

Ha nöm hisz néköm köndtek, itt egy régöbbi iromány, abbúl ki tud indulni, hö!

[link]

2022. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi az oldalt, sokat segitett

Egyébként Nem nemkezdő vagyok 5 éve hajtom ezt a kátéjemet endurozni csak barátnőmet meglepem egy chopperrel és szeretnék vele túrazni de gondolom olcsobban jönne ki az hogy ezt lepapírozom minthogy vegyek magamnak is mellé valami utcait, és igen olcsóbban

2022. febr. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!