Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelezőbiztosításom csekke...

Kötelezőbiztosításom csekke jött és az adatok, azt írja 2012-ben szereztem a B kategóriát, miért van így, elírták talán?

Figyelt kérdés

1998-ban szereztem az autó jogosítványomat.


Olcsóbb lenne, ha idősebb jogosítványom volna?


[link]



2022. ápr. 26. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
küldjed el nekik a helyes adatokat
2022. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jah, gondókodom is, mostmeg 2022 van!!!

Ácsi, hakkor még holvan B jogsim...

2022. ápr. 26. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tavaly túlfizetésem volt az elírás miatt, azt viszakapom, vagy jóvá írják?

Vagy elveszett?

2022. ápr. 28. 05:05
 5/7 anonim ***** válasza:

[Olcsóbb lenne, ha idősebb jogosítványom volna?]

Mondjuk, meg lehetne válaszolni, ha elárulnád a biztosítót, hogy helyetted meg lehessen nézni a díjtarifahirdetményben, hogy náluk egyáltalán díjbefolyásoló-e a vezetői engedély „kora”, illetve, ha igen, akkor milyen időtartományok esetén ugyanaz a díjszorzó, mert lehet, hogy ugyanabba a tartományba esik.

Egyébként, az adatokat te adtad meg a szerződésajánlatban, amit azonnal visszaigazoltak. Akkor, mielőtt megküldték a szerződést, észrevételezhetted volna.

A tavalyi túlfizetésed hogyan derült ki? Emiatt volt? Akkor ki tudtad deríteni, most pedig kérdezed, hogy olcsóbb lenne-e emiatt? A biztosító fedezte fel, illetve ha te, akkor elismerte a túlfizetést?

2022. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen hibáztam,

Bementem atírták a megszerzesi időt-15 ezerrel rögtön kevesebb a csekk!


DE amikor túlfizettem ugye tavaly az mar veszett?

Nem írják jóvá máskorr, vagy nem fizetik vissza valóban?


A biztosítós csajszika aszonta bukta..

2022. máj. 4. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, olcsóbb lenne. Nyílván "elírta" akinél kötötted, hogy magasabb legyen a díja, ezáltal neki a jutaléka.
2022. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!