Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítvány hosszabbítás...

Jogosítvány hosszabbítás magyar módra?

Figyelt kérdés

Megörültem, hogy online is lehet hosszabbítani, be is léptem. Nyilatkozni kellett első lépésben, amit másnapra fogadtak el. Orvosnál voltam előtte, az alkalmassági papírt megkaptam, de hiába, én azt nem tudom feltölteni. Harmadik lépésként kellett volna egy friss kép, ami szintén nincs, ezt is lehetett volna valami webkamerásan online megoldani, de jobbnak láttam inkább bemenni személyesen.

Nem kértem időpontot, de vidéki vagyok, szinte azonnal szólítottak. Mondtam mi a helyzet, az ügyintéző mondja igen, az orvosit csak itt lehet felvinni, vagy ha az orvos teszi meg (persze a doki nem is említette).

Megcsinálta, majd mondja készítsünk egy képet is ha nincs 3 évnél újabb. Már közben felhívta a figyelmem, ha itt csináltatom, akkor 4000 Ft lenne, de mivel most lehet online is, inkább úgy tegyem.

Hazaérve beléptem, látom már minden oké, gyártásban van, mivel a nyilatkozatot már előbb beadtam.

Ennek az egész hercehurcának megint mi értelme van?


2022. jún. 10. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ismerősömnek sikerült online, minden gond nélkül.
2022. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Arról nem a rendszer tehet, hogy te bénázol.
2022. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmilyen herce-hurca, kb két hete nyilatkoztam, azonnal gyártásba is ment a kártyám. Volt friss orvosi és személyi igazolványom (fényképhez).


Az orvosival nem kell foglalkozni, mert azt azonnal online rögzítik vizsgálat végén. A gond ott volt nálad, hogy nincs aktuális fényképed. Erről kellett adjon a rendszer tájékoztatást

2022. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az orvosom nem rögzítette, még egyszer leírom.
2022. jún. 10. 15:20
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem se sikerült online, de a fotó miatt nem. (Nem volt fönt friss) Csináltunk egyet, nekem sem kellett fizetnem, 2 nap múlva a kezembe volt. (Be kellett mennem érte)
2022. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
2nél a pont. 👍😁
2022. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
4. Miert nem mondtad neki h tegye fel a fekhőbe??
2022. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Azt hittem ez egyértelmű. Egyébként nem csodálkozom, nem részletezem milyen orvos, kb. ennyit lehetne elvárni tőle hogy receptet felírjon meg ilyen papírokat intézzen. De mint látszik, erre sem alkalmas.
2022. jún. 10. 15:55
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Néma borjúnak anyja se erti a szavát....


Nem kötelező feltennie.

2022. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

Az orvosi részét nem is értem.


Mit akartál feltölteni, amikor nincs mit feltölteni, azt a rendszeren belül ellenőrzik?


Alapból rögzíti az orvos. Nem kell kérni, nem kell mondani, mivel az összes vizsgálat, műtét, bármi rögzítve van.


Magyarul egy sima fényképet kellett volna csinálnod, de még erre sem voltál képes.


Nyilván igyekeznek minél egyszerűbbé tenni az Online rendszereket, de a User Errorra nincs megoldás.

2022. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!