Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítvány hosszabbítás...

Jogosítvány hosszabbítás magyar módra?

Figyelt kérdés

Megörültem, hogy online is lehet hosszabbítani, be is léptem. Nyilatkozni kellett első lépésben, amit másnapra fogadtak el. Orvosnál voltam előtte, az alkalmassági papírt megkaptam, de hiába, én azt nem tudom feltölteni. Harmadik lépésként kellett volna egy friss kép, ami szintén nincs, ezt is lehetett volna valami webkamerásan online megoldani, de jobbnak láttam inkább bemenni személyesen.

Nem kértem időpontot, de vidéki vagyok, szinte azonnal szólítottak. Mondtam mi a helyzet, az ügyintéző mondja igen, az orvosit csak itt lehet felvinni, vagy ha az orvos teszi meg (persze a doki nem is említette).

Megcsinálta, majd mondja készítsünk egy képet is ha nincs 3 évnél újabb. Már közben felhívta a figyelmem, ha itt csináltatom, akkor 4000 Ft lenne, de mivel most lehet online is, inkább úgy tegyem.

Hazaérve beléptem, látom már minden oké, gyártásban van, mivel a nyilatkozatot már előbb beadtam.

Ennek az egész hercehurcának megint mi értelme van?


2022. jún. 10. 14:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hozzátok ma is a formátokat. Honnan kellene kiszopjam, hogy nem automatikusan tölti fel az orvos? Egy papírt kaptam mint igazolás, az ügyintéző ez alapján vitte fel az ő rendszerükbe, hogy alkalmas vagyok. Ő is elmondta, hogy ezt ÉN NEM TUDOM MEGCSINÁLNI. Amikor ezt megtette, utána én beléptem és egyből zöld pipa volt, hogy rendben van az igazolás.
2022. jún. 10. 16:30
 12/13 anonim ***** válasza:
7%
Lepontozhattok vérprolik, ettől még a rendszer teljesen egyértelmű, aki nem egybites annak érdekes módon sikerül is regisztrálnia.
2022. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az mióta a kormányablak meg az egész rendszer meg a világúristen hibája, hogy a te orvosod elbaszta? Ebben ő hibázott, nem más. Kérd szépen rajta számon.
2022. jún. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!