Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Műszaki vizsgán ezek bukók?

Műszaki vizsgán ezek bukók?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges így a kocsi, de ha a szélvédő jobb szélén a gumi ki tud jönni, és ha mosó nem pumpál semmit elöl és hátul, az bukta a vizsgán, ha egyéb gond nincs?
2022. szept. 16. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A szélvédőmosó lehet bukó, hisz közlekedésbiztonsági funkciója van.
2022. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézik buló lehet.

A műszaki vizsgán közlekedésbiztonsági szempontokat vesznek figyelembe, ha a szélvédőn nem lehet kilátni, az nem biztonságos.

VNem biztos, hogy az ablakmosót ki is próbálják, de kizárni sem lehet.

2022. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem is ez az érzésem. Ebben az évben eddig mentem kb. 1500 Km-t. Eladni nem akarom, nem tudom. Kivonatni sem. Csak akkor autózom ha nagyon muszáj. Pl. súlyos cuccot veszek, amit kézben nem tudok szállítani. Jó volna minimalizálni a kiadásokat. Lehet, olcsóbb házhoz szállítást kérni.

18 éves Ignis, közel 200e km, kisebb ütközési nyomok stb. Szóval szerintem el sem tudnám adni.

2022. szept. 16. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Vidd el előzetes felmérésre, ne "vakon" vidd vizsgázni.

Az sem tudhatod, hogy a műszeres vizsgálatokon milyen eredményeket produkál (fékek, futómű)

2022. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Autószerelőnek tanulok. Ma is vizsgáztattunk együtt autót, és ilyesmiket nem néztünk egyáltalán sem mi, sem az oktató.
2022. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vizsgahelye válogatja, nekem nézték az ablakmosót és szóltak is fel kéne tölteni, mert hallották, hogy megy szivattyú, de üres volt a tartály.
2022. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!