Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Belementem egy autóba?

Belementem egy autóba?

Figyelt kérdés

Belementem hátulról egy autóba egy kicsit.

A következő szituáció volt, elsőbbségadás kötelező tábla, előttem állt a jármű.

Nem jött balról semmi, az előttem lévő Jármi megkezdte a kikanyarodást.

Én kanyarodtam ki utána, közben én is elnéztem balra egy pillanatra, és bumm kocc..

Random megállt előttem a jármű, kiszáll egy kb 75 év körüli házaspár...

Mást nem tudtak mondani csak hogy hívják a rendőrséget.

Egy picit megrepedt nekik hátul a lökhárító, ennyi kár lett.

Mondtam hogy van nálam 10,000ft de nem fogadták el.

Nem volt se náluk de nálam betétlap, mondtam hogy megadom az elérhetőségem, és az idosno azt mondta hogy nem ért az internethez..

Látszott rajtuk hogy pénzt akartak volna kifacsarni belőlem..

Persze értem hogy én mentem beléjük hátulról, és hogy a KRESZ szerint én vagyok a hibás, de baszki csak úgy indoklás nélkül megállt előttem kanyarodás közben..

A00-ban voltam, sokkal többet fizetek majd a biztosításért? Vagy van valami kiskapu?


2023. jan. 16. 17:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
97%

Ha a 'par karcolas' a te autodon lenne, akkor is ilyen konnyen venned? Ez az egesz nem csak ugy 'megtortent', ezt te magad okoztad, es raadasul jo kis suttyo modjara rogton a kiskapukat keresed a friss jogsiddal (A0 ugyebar).


Pont ugyanigy jott belem tizenplusz eve egy kiscsaj, egyetlen pillanatig se probalta a kiskaput keresni pedig az o autoja jobban osszetort, rogton megertette h. o a hunyo.

2023. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
97%
Baleset bárkivel történhet, ez pedig hál' Istennek semmi vészes. Nem kell szégyellned, vagy magyarázkodni, mert bárkivel megtörténhet. Fél másodperc elég. Ugyanakkor a felelősség alól kéretik nem kihúzni magad, és főleg ne hibáztasd az áldozat életkorát.
2023. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Nem az életkora miatt minősítem őket, hanem mert időskorúak ellenére amikor állítólag bölcsnek kéne lenni, nagyon durván lekezelő módban beszéltek velem, annak ellenére is hogy én mondtam hogy megértem hogy idegesek, és nyilván én vagyok a hibás, legszívesebben nekem támadt volna az idős néni
2023. jan. 16. 18:30
 14/39 anonim ***** válasza:
97%
Ez most komoly, vagy újabb troll kérdés? Egyáltalán alkalmas vagy te a közúti közlekedésre?
2023. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
97%
Már ne is haragudj, de te örülnél, ha az autódban kár keletkezne és foglalkozni kell mindenféle szarszággal(biztosítózás, megcsinálás, papír kitöltés) hogy megcsináltassad az autódat, aztán ki akarja szúrni a szemedet a hibás 10 ezer forinttal?
2023. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
98%

"Na mindegy csak haragszom az univerzumra mert mostanában csak a rossz történik velem"


Először a vétleneket szapulod, akikbe belementél, most meg az univerzumot. Elgondolkodtál már azon, hogy nem csak úgy véletlenül történnek rossz dolgok veled? Karácsonyra kérhettél volna egy tükröt esetleg.

2023. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
98%
Nem minősítetted a korukat? "olyan korban voltak, hogy már kb. beszámíthatatlanok."
2023. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Hát én egyetértek azzal a dologgal hogy egy bizonyos életkornál már elkellene venni a jogosítványt.

Persze én is hibás vagyok KRESZ szerint mert főleg mert nem tartottam követési távolságot.

De attól még nem normális dolog szerintem indokolatlanul ok nélkül kanyarodás közben satufékezni

2023. jan. 16. 19:00
 19/39 anonim ***** válasza:
76%
#20 Mi lenne, ha egy ember vagy egy állat lép le elé? Üsse el, mert te nem előre nézel, hanem várost nézel? Gratulálok.
2023. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

De pont ez az hogy nem volt előtte semmi:Ddddd Beképzelte az öreg már

Mindegy nyilván én fogok fizetni még én mentem bele hátulról de ez sem normális dolog

2023. jan. 16. 19:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!