Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi van akkor ha valaki önhibáj...

Mi van akkor ha valaki önhibáján kívül (vagy azzal) nem tud fizetni a benzinkúton?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a világ végén lévő benzinkúton tankolsz, a legközelebbi ATM több tíz kilométerre van és ismerős ill. kápé sincs.


Tfh. úgy jár az illető - mint én ma - hogy fizetéskor a kártyaleolvasó "912 - Kibocsátó nem elérhető" üzenettel nem fogadta el a fizetésem (pin kódot tökéletesen megadtam).

Arra is gondoltam, hogy a pénztáros csak szivatni akar, mert amúgy mindig ezzel fizetek és volt is pénz gödivel rajta.

Aztán másodjára csak sikerült, de nem mondta el (nem tudta) mi volt ez a malőr. Nyilván elég kellemetlen, mind1.


Viszont ha tfh. nem tudtam volna fizetni jelen esetben önhibámon kívül (de az is érdekel mi van akkor nem is tudsz) és érvényes minden körülmény amit az első mondatban írtam.


Akkor mi a protokoll? Leégeted magad függetlenül attól, hogy nem vagy hibás? Addig ott marad a kocsi és bolyongsz amíg meg nem oldod a problémát (te, aki legkevésbé tehet róla) vagy írnak egy csekket és később ki tudod fizetni?



2023. máj. 4. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha hálózati/lefedettségi probléma van azzal sok mindent nem tud csinálni a kutas, de biztos az az életcélja, hogy téged szivasson, mivel dögivel van pénz a számládon és irigykedik rád.

Egyébként kereső:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__3..

2023. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Angliában jártam így. Egyszerű volt a megoldás, a kutas elkérte jogsimat és elmentem pénzt intézni. Ez nem lelki kérdés, nem égés, nem gáz, egy technikai probléma, amire az értelmes emberek megoldást találnak. Semmi kutas nem fog szívatni, ezzel csak neki van több dolga, minthogy a telefonját nyomkodja.
2023. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!