Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vettem egy 50ccm-es Malaguti...

Vettem egy 50ccm-es Malaguti f12-est. Milyen papírok kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
Én csak adásvételit kaptam. Az elég? Ja, és ha adásvételin nincs kitöltve: a jármű vételára; jármű gyártmánya, típusa; forgalmi engedély száma; törzskönyv száma; és ha az van a forgalmi rendszámhoz írva, hogy segéd motor (Amellett hogy rossz helyen van, amellett nem számít hogy malaguti, vagy az is segéd motor?) Az baj?
2010. okt. 10. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel ötvenes (segédmotoros kerékpárnak számít), nincs neki forgalmija. Kötsz rá egy kötelező biztosítást (az nagyon fontos, addig ne is közlekedj vele, mert megbírságolhatnak érte). Most van valami újfajta adásvételi de nem tudom mennyire érinti a smkp.-kat.
2010. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :D
2010. okt. 10. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!