Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Online jogosítvány igénylésnél...

Online jogosítvány igénylésnél mit kell tenni ha nem jelzi az elsősegély vizsgát?

Figyelt kérdés
2019-ben szereztem meg az elsősegély vizsgát és így nincs fent az ügyfélkapun. Ilyenkor kérvényezés után pótolni kell vagy mindenképpen személyesen kell intézni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2023. jún. 20. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész személyesen. Én budapesti lakosként könnyen beszélek, a központiba megyek a 13. kerületben mindennel. Péntek délután 4-kor 10 perc volt új kategória miatt ideiglenes jogsit kapnom, amikor már az országban semelyik másik kormányablak nem volt nyitva.
2023. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsősegély vizsgát nem szokták feltölteni. Kaptál egy igazolást, azt kellene bemutatni.


Ha elveszett, a Magyar Vöröskeresztnél érdeklődj.

2023. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam, hogy minden vizsgának meg kell 2 éven belül lennie. A 2019 elég régen volt.
nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!