Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Másnak se működik a gépjármű...

Másnak se működik a gépjármű lekérdező (JSZP)?

Figyelt kérdés

Jármű Szolgáltatási Platform


Napok óta azt írja ki: Hiba

A szolgáltatás jelenleg nem elérhető. Kérjük, próbálja meg később.


2023. jún. 21. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden gond nélkül működik.
2023. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem sem jó, napok óta, az Instacar alkalmazás sem működik. Nagyon nem örülök, ugyanis éppen autóvásárlásban vagyok és enélkül elég lutri használtautót venni. Péntekig remélem megjavul mert akkor nézem meg a következőt.
2023. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hypno ***** válasza:
100%

A kedvedért kipróbáltam.

Nálam működik.



Próbáld kiüríteni a gyorsítótárat, és törölni a sütiket.

2023. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

#2 nehogy azt hidd hogy olyan sokat érnek ezek a lekérdezők. A jszp is néha olyan hülyeségeket mutat, hogy én nem igen alapoznék rá.. Rengeteg az elírás, sokszor téves adatokat hoz, stb stb.

Sokkal jobban jársz ha egy hozzáértővel mész autót vásárolni, vagy elviszed egy alapos átvizsgálásra a kiszemeltet.

2023. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
4: igen ez alap, csak ha valami eleve rosszul hangzik (konkrét példa: 8 tulaj az elmúlt 2 évben), arra nem vesztegetném sem a saját, sem a szerelőm idejét. Nyilván én is tudom, hogy nem tökéletes, de az alap adatok ellenőrzésére teljesen jó.
2023. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
A tulajdonosok száma pont az egyik amire full hülyeségeket ad ki. Példa, van egy autónk, újonan hoztuk ki a szalonból pár éve, azóta nálunk van, és mégis a JSZP azt hozza rá, hogy 4 tulaja volt. Kreténség, erre tényleg nem érdemes alapozni.
2023. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ezekszerint változó, kinek működik, kinek nem.

Töröltem mindent, sajnos így sem jó... Rejtély

2023. jún. 21. 14:29
 8/9 hypno ***** válasza:
Az Ügyfélkapu egyéb szolgáltatásait tudod használni?
2023. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma kérdeztem le működik.
2023. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!