Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudok adatokat lekérni...

Hogyan tudok adatokat lekérni egy Magyarországon bejegyzett autó rendszáma alapján?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélkapuval: Járműszolgáltatási platform
2023. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól írja az egyes! Ajánlott is lekérni főleg autóvásárlás előtt. Behirdetik hogy 2. tulaj, megkímélt állapot 90.000km. Rákeresel rendszám alapján és egyből látod, hogy 12. tulaj, 510.000km és büntető eljárás van folyamatban balesetokozás miatt... Én amikor autót vettem használtan, szó szerint vagy 100 jólhangzó hirdetésnek néztem utána rendszám alapján mire 1 et találtam ami tényleg olyan volt mint amit írtak és nem átverés.
2023. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok ügyfélkapura regisztrálni, mert nem magyarországi vagyok:( Csak 1 darab rendszám után érdeklődnék, esetleg ha megnézné valaki megköszönném
2023. júl. 14. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megírnád a rendszámot...

De nem mindegy mit akarsz tudni róla. Pl. tulajt nem lehet megkeresni

#1

2023. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!