Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Beletolattam egy parkoló...

Beletolattam egy parkoló autóba, cetlit hagytam, feljelentettek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vasárnap sikerült beletolatnom egy parkoló autóba. Hagytam egy cetlit a nevemmel, rendszámommal, lakcímemmel, telefonszámommal. Sajnos a telefonszámomat elírtam, így feljelentést tettek a rendőrségen, de másnap sikerült beszélnünk (facebook). A kárbejelentés megtörtént, a károsult megígérte, hogy visszavonja a feljelentést. Egy napra rá felhívott a károsult, hogy nem engedték visszavonni a feljelentést. Mit tegyek?

2023. aug. 15. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha bárki megkeres ez ügyben, akkor bemutatod a kitöltött kárbejelentőt és megmondod hogy időközben sikerült felvenni a kapcsolatot és békés úton elrendezésre került az ügy.
2023. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2023. aug. 15. 13:23
 3/3 bazaltkaroly ***** válasza:
25%
Egy ismerősöm úgy oldotta meg az ilyen eseteket, hogy regisztrált egy anonym emailt magának, amit nem lehetett hozzákötni a személyéhez. Ráírta a papírra, hogy itt keresse meg, majd ott név nélkül leemailezte, hogy mennyi a kár, és paypalon keresztül elutalta neki az összeget. Így erkölcsösen fizette az általa okozott kár, de megvédte magát a feljelentés lehetőségétől, és a biztosítók hercehurcájától. Elég balfék sofőr volt parkolás terén, ha jól tudom ezt legalább háromszor eljátszotta.
2023. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!