Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A biztosító új lámpát vett volna?

A biztosító új lámpát vett volna?

Figyelt kérdés
Négy hete nekem tolattak és betört a jöbb első fényszóróm, és a lokáhárító megrepedt. A kár nem túl nagy, mert egy 2008as VW golf 5, szóval viszonylag olcsók az alkatrészek. A másik sofőrt távolról még ismerem is, így megegyeztünk biztosító nélkül, azt ígérte, hogy megjavíttatja. Csak tegnap kapott időpontot a szerelőhöz, és egy délután alatt meg is csinálta. Az eredménytől nem vagyok elragadtatva, mert közelről látszik, hogy a lökhárítő és fényszóró illessztése nem szimmetrikus , nem cserélt ki újra semmit, hanem csak megragaszrotta, lecsiszolta, majd festette. Főleg a lámpán látszik a ragasztás, egy kb 3centis vonalban.

2023. aug. 29. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
És mit szeretnél? Te egyeztél bele, utólag nincs mit tenni. Elbasztad, gondolom tanultál belőle, soha ne egyezkedj "okosba", ismerőssel se.
2023. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit szeretnék tenni? Egy olyan autót szeretnék, mint a koccanás előtt. Nem ragaszkodom hozzá, hogy minden sérült alkatrész újra cseréljenek, nekem az is jó, ha kijavítják, de az ne legyen látható. Ez egy kókler által tákolt kacat, a munkáját látva nem is hiszem, hogy rendes autóbádogos lenne.
2023. aug. 29. 13:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 Oké. Ezt szeretnéd. Nem fogod megkapni.


Bármi másban segíthetünk még, vagy ennyi volt a kérdés?

2023. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor így jártam és kész? Utólag nem lehet biztosítóhoz fordulni 4 hét után?
2023. aug. 29. 14:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2 perccel utána sem lehet. Ha elhagytátok a helyszínt közös megegyezés alapján, azonnal ugrott a lehetősége bármilyen jogi lépésnek.
2023. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
LoL miután szét lett tákolva a kocsid? Szép álom volt.
2023. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A biztosító semmilyen lámpát nem vett volna.
2023. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így jártál, ezt buktad.

Annyit csinálhatsz, hogy veszel egy ép, bontott lámpát és belerakod, és az a ragasztási hiba eltűnik (újat nem érdemes, mert akkor meg felelmás lesz a mattulás miatt és vehetsz másik oldalit is). Ha a lökhárító fényezése jó lett, akkor egy karosszériás kicsit állítgat rajta és az is jó lesz

2023. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az illesztést már megoldottam, egy csavarhúzót betekertem ronggyal és helyrepiszkáltam. Hihetetlen, de szakértelem és szerszám nélkül is szebben megcsináltam, mint a "szakember" A lámpával viszont nem tudok mit kezdeni, azon rendesen látszik a ragasztás, főleg ha be van kapcsolva.
2023. aug. 29. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit tudtál helyrebillenteni csavarhúzóval? Ott valami laza kell legyen, vagy törött egy fül és kis rázkódás után ugyanolyan lesz, mint előtte
2023. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!