Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalmi nélkül át lehet...

Msebi06 kérdése:

Forgalmi nélkül át lehet íratni az autót?

Figyelt kérdés
Megvásároltam az autót, de sikerült elhagynom a forgalmit. Eredetvizsga és biztosítás már megvan, csak az okmányirodába kéne mennem. Átírják így is az autót a nevemre?

nov. 30. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Fenét.
nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kell egy papír arról, hogy el lett hagyva. Azt pedig csak a tulajdonos kérvényezhet.
nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Mindenképpen felkeresném a kormányablakot. Törzskönyvvel és a legutóbbi műszaki vizsgaigazolással kell pótlást kérni a tulajnak, max. 25 napos eljárás a forgalmi pótlása. Jó kérdés, hogy ilyenkor melyikőtöket terheli a felelősség, bár ha az eladó már leadta az adás-vételit, azt gondolnám, a tied. Legegyszerűbb és legjobb minél hamarabb bemenni egy kormányablakba minden autós papírral, és ott tuti eligazítanak.
nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült ma eljutnom, mondom legalább megkérdezem mi a teendő, de átírták az autót. Azt mondta a hölgy, hogy általában az ügyintéző kedvességén múlik, hogy elfogadja vagy nem. Nekem elfogadta. Ledokumentálta, hogy elvesztettem és az átírásnál megkaptam az újat.
nov. 30. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Patkányság mert vagy csak azzal lehessen vagy anélkül is átiratni . Ez pedig kedv szimpatia esetleg zsebpenz kérdése ....
febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!