Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Okmányirodában mennyi idő...

Okmányirodában mennyi idő alatt adják ki a szélvédőmatricát, ha újat kérek? (Szélvédőcsere miatt)

Figyelt kérdés
dec. 18. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét volt, ha jól emlékszem.

De ezért felesleges új matricát csináltatni, a szélvédős átrakja

dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A régi lejön, azt kell átragasztani.
dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha nem bírják átragasztani úgy hogy normális legyen, és így addig nincs rajta amíg az új meg nem érkezik, ha megállít a rendőr, akkor mivan?
dec. 18. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De bírják majd, simán lejön
dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3: Meg fogják oldani... Egyébként nem szabadna átragasztani sem, vinni kellene a szélvédőből kivágott darabbal együtt a régit. A régi bemutatása nélkül nem is adhatnának újat, de megoldják. Rendőrt pont nem fogja egyébként érdekelni. Ha mégis, akkor megmutatod a régit, meg a papírt amit kaptál az új igénylésekor és kész.


#1

dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szolovjov ***** válasza:
Most utánanézek mi a fene az a szélvédőmatrica, nekem nincs olyanom. Mondjuk 15 éve vettem a kocsit, lehet akkor még nem volt.
dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak a kétéves műszakin kell a matrica, amúgy mindenki szarik ám rá.
dec. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6os, a kék csíkos uniós rendszámokhoz van, a magyar zászlóshoz nincs.


7es, sajnos nem így van, rokonom járt úgy hogy szélvédőcsere után elfelejtették átrakni és ellenőrzése során a rendőr meg akarta bűntetni

dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7; annyira sajnos nem szarnak rá. Régebben vettem egy autót, és nem volt rajta matrica, de a rendszám már az EU-a volt. Eredetvizsgán majdnem bukó volt miatta. Másik, hogy cimborám is bszta felragasztani mikor új rendszámot csináltatott. Rendőr megállította, és onnan már csak útvonal-engedéllyel mehetett haza, mert a helyszinen elvették a forgalmiját... szóval ez nem játék, ezért kérdeztem mennyi idő mire kiadják az újat. Amúgy átragasztották, de számomra ez elég puritánul néz ki...
dec. 23. 09:43
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Jó, hát ha nincs is fent, akkor persze, hogy magas labda a rendőrnek... De továbbra is áll, amit írtam


#1,5

dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!