Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Belémjött egy autó oldalról...

Belémjött egy autó oldalról és hamis adatokat adott meg a betétlapon. Most mit csináljunk?

Figyelt kérdés
febr. 11. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Feljelentés rendszám és fényképek alapján, amiket csináltál a helyszínen. Ha nem csináltál, akkor ez bukta.
febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Rendőr sem volt, fénykép sem készült, ezért mert hamis adatokat adni. Ezt bizony buktad
febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A fényképek alapján megteszed a feljelentést.
febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem értem, miért nem készítenek ilyen esetben fényképet az emberek miközben minden mást lefotóznak ami csak létezik.
febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Végtelen sok képet kell készíteni. Sőt, beléd koccannak? "Jaj, jaj, fáj a csuklóm, hívjunk rendőrt." Ilyen egyszerű, ők is hadd dolgozzanak. Engem nem érdekel, ha feltartom a forgalmat, én nem fogok másik magánszeméllyel betétlapokat töltögetni, nem is tartok magamnál, akármi van, én rendőrt hívok.
febr. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért hülyeség azt hangoztatni, hogy nyugodtan otthon lehet hagyni a forgalmit meg a jogsit, mert akkor azt hazudnak amit akarnak. Rendőrt meg mindig ajánlatos hívni, mivel a kárbejelentő alján az szerepel, hogy ennek kitöltése még nem jelenti azt, hogy a károkozó elismeri a bűnét. Vagyis kérdező hiába töltötted ki, ha később ő meg letagadja.
febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ez bukta, ha más nincs.
febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ricsi_gyakori_kerdes válasza:
100%
Én úgy tudom, arra az esetre is van valamiféle védelem, ha a károkozó félnek nincs érvényes kötelező biztosítása. Talán ez esetben is érvényesíthető.
febr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
A rendszám sem stimmel? Ha így van, akkor van egy zsebbenyúlós, tanulságos káreseted. Ha az legalább jó, akkor a MABISZ-on keresztül lehet intézni.
febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
52%
Ilyen esetben nem árt azonnal lekérdezni az ügyfélkapun keresztül, rendszám alapján a jármű adatait.
febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!