Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó eladás ? Elveszett forgalmi

Autó eladás ? Elveszett forgalmi

Figyelt kérdés

Sziasztok

El szeretnem adni az eggyik autóm amit már rég nem használok ideiglenesen ki van vonva

Holnap jönnek meg nézni valószínű meg is veszik

Viszont nem találom a forgalmit csak a törzskönyvét

Igazából ki tudunk minden forgalmival kapcsolatos adatot tölteni

Mert nekem le van fényképezve

Tudom ha be megyek adnak újat nekem 6000 forintért

De ra egy napra úgyis le adja az új tulaj neki meg újat adnak

Arra gondoltam bele írnánk az adásvételi be hogy a forgalmi el veszett

Ilyen lehet ?


febr. 28. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy amikor ki lett vonatva a forgalomból le lett adva?
febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ki az a hülye aki megveszi így?
febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért lenne hulye ?

Nincs probléma az autóval saját néven van nem 15 embert megjárt kupecokon keresztül ment roncs

Műszaki van rajta le is kérdezhető

Itt azon van a hangsúly hogy így írhatunk e adásvételit és el fogadjak e az új tulajnak az okmányirodában ha nem akkor nyilván be megyek és ki kérem az újat

De ha nem fontos kar a pénzért

febr. 29. 04:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3: Az a probléma vele, hogy kisebb gond, hogy hanyag tulajra utal, aki feltételezhető az autót is csak ennyire gondozta. A nagyobb, hogy lehet mutyit feltételezni a háttérben, ami meg problémás és elijesztő lehet a vevőnek. Mondjuk aki kivont auttó vesz (és az nem valami projectautó, ritkaság stb, hanem valami ledobott, kiszuperált kocsi) annak ez kevésbé lehet probléma.

De mondjuk ki tudod venni a dolog élét azzal, hogy az ügyfélkapun elolvasod ilyenkor hogyan lehet eladni forgalmi nélkül, mert el lehet.

Mondjuk 6000 Ft egy autó árához mérten, még vasárban sem számottevő, alkudni többet lehet a hiánya miatt. Okmányirodában meg foglalsz online időpontot és 5 perc elintézni

febr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg találtam a forgalmit
febr. 29. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna új forgalmit venni, elveszett forgalmiról kellett volna kérvényezned papírt, azzal átiratható. Azért így jobb hogy megvan.
febr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért milyen nagy ereje van már a bürokráciától való félelemnek, csak sikerült feltúrni az a plusz két fiókot
márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!