Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elveszett a forgalmim. Mit...

Elveszett a forgalmim. Mit vigyek magammal az okmányirodàba?

Figyelt kérdés

Tehát az ország másik végében vagyok, a törzskönyv nincs nálam. Otthon van(250 km). Nem tudok érte hazamenni, és mivel nem szállón vagyok, hanem egy lakókocsiban élek a munkaterületen nem lehet elpostàzni sem nekem.

A forgalmi elveszett. Magam sem tudom hogyan. Pótolnom kellene minél hamarabb a helyi kormányablakban.

Mit vigyek magammal? Még a régi adás-vételi van nálam amivel megvettem az autót, meg van nálam csekk, hogy fizetem rá a kötelező biztosítást, meg a saját irataim. Ennyi elég? Vagy mindenképp kelleni fog a törzskönyv?


2022. aug. 17. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Postámmaradóként el tudod magadnak küldetni a törzskönyvet, posta meg csak van a közelben.
2022. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De minek a törzskönyv? Ha hitel lenne rajta törzskönyv sem lenne...Vagy azt látják az okmányirodàban, hogy nincs rajta hitel?

Ott van a nevemen egy halom befizetett biztosítàs, rajta a rendszám, meg a nevem.

Nem kötekedni akarok, csak jó lenne anélkül elintézni... Eléggé ideges vagyok emiatt

2022. aug. 17. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb fél perc se volt rákeresni, elég a személyi.

[link]

2022. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi! Akkor holnap rohanok is elintézni.
2022. aug. 17. 12:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt elég a személyi, azt mondták kell a törzskönyv...
2022. aug. 18. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Eléggé kiborultál, mert kérik a törzskönyvet.

Valami nem tiszta ott nálad ugye? :P

2022. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De, képzeld tiszta. Csak 220 kilométerre van tőlem a törzskönyv, és amiért nem vittem elkezdett el gyanúsítgatni a kur va ügyintéző, hogy nem is az enyém a gépjármű. Úgyhogy igen, nem kicsit borultam ki.

Mellesleges egy 22 éves autóról beszélünk, aminek az ára nem igazán nagy összeg, ebből kifolyólag hitel soha az életben nem volt rajta, csak megvettem, a nevemre irattam, és kész. Egy éve van nálam, én vagyok tulajdonos, üzembentartó, a törzskönyvet meg otthon tartom külön mappàban, és mindenre számítottam csak épp arra nem, hogy el fog veszni a forgalmi. Pláne úgy, hogy két gépjárművem van, és amiről szó van az már nyolc hete a szerelőnél van, és minden dokumentuma ebben az autóban volt, ami nálam van, és érdekes módon minden megvan, a biztosítási kötvény, a csekkek, az adásvételi amivel megvettem, a forgalmi tokja, csak épp a forgalmi hiányzik belőle. Olyan mintha valaki telibe csak azt lopta volna ki. Úgyhogy rohadt ideges vagyok.

Ja, és a hivatal még a múlt héten kiküldte nekem, hogy le kell másolnom a forgalmimat, és csatolnom kell a vagyonnyilatkozatomhoz (mert igényeltem volna egy kis pénzt, de ezt a papírt, hogy ez is meg az is kell csak utólag küldték ki), de így már kicsúsztam abból is, mert a forgalmi nincs meg. :)

Tudom, én dolgom, nem érdekel senkit, csak leírtam, mert kérdezted.

2022. aug. 19. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!