Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Akik illegálisan bontanak...

Akik illegálisan bontanak autót, azok valóban így csinálják?

Figyelt kérdés

Szereznek kamu román vagy ukrán személyazonosságot akinek papíron el tudják adni a kocsit, lejelentik a kormányablakba és volt nincs autó.

Valóban így szokták csinálni? És kormányablakban nem járnak utána hogy amely adatok szerepelnek az adásvételin mint vevő az valós-e vagy sem? Pedig manapság már lehetséges lenne.



márc. 15. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább megveszik külföldről gombokért papírok nélkül, eladják amit lehet, a maradékot meg leadják a vasba.
márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igy is lehet, de nem kell hozzá semmit szerezni. Beírod otthon az adás-vételibe, hogy Andrei Popa, beírsz bármilyen egyéb okmány adatokat és már kész is vagy. Aztán bociszemekkel nézel mikor mondják, hogy hamis volt a vevő. Neked ilyen papírt mutatott amikor töltöttétek ki a szerződést... Okmányiroda nem nyomozóhatóság, pont xarnak bele amíg nem kéthetente játsza el ezt ugyan az az ember.


Amúgy meg ahogy az első mondja, eleve ha külföldről vesz autót (a bontós kocsik 99.9%-a ilyen) akkor simán nem honosítja. Akkor be sem kerül a magyar rendszerbe, tehát nincs is mit eltűntetni..

márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tokmányirodába szarnak rá ki a vevő , a kanalas család nagy így még az sem feltűnő hogy a harmincadik járművet adják el kamu vevőnek
márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kamu adásvételivel, fiktív cégre, Afrikába, stb.
márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ilyen is van, de egyszerűbb eleve nem lepapírozni a roncsokat. Mert ne legyen kétség, nem a magyar forgalmis bontott autó a sok, hanem a külföldről érkező
márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Pedig de, van bőven magyar papíros roncs is, ami vasas tezsvíreinknél kerül fű alatt elbontásra. Azért a sok régi Suzuki Swiftek, régi Opel Astrák, és társai amiket hirdetnek Marketplacen "minden alkatrésze eladó" szöveggel azok biztos nem külföldről jönnek tömkelegével...
márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az meg már csak bónusz, hogy itt a GYK-n is viszonylag sűrűn feljön a kérdés, hogy hogyan vonathatom ki úgy, hogy ne kelljen leadnom mert én otthon bontanám el inkább....
márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Nem azt mondtam, hogy nincs, hanem hogy az a kevesebb. Tessék újraolvasni.
márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#6-7 vagyok, értettem én a válaszodat. Ezeket a külföldről behozott, külföldi okmányos autókat javarészt inkább típusra szakosodott vállalkozások bontják, autóbontókban. A putri végében flexelt F Astrák nem ilyenek.
márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!