Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Valóban ilyen drága az Opel...

Valóban ilyen drága az Opel Corsa B biztosítása?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm ajánlotta az autót 1.4 benzinessel.

Vettem is egyet, de mikor néztem az ár ajánlatokat online elájultam az ártól. Majdnem 10 000Ft lenne friss jogsival, negyed évente, míg az ismerősöm is friss jogsival kötötte és neki meg majdnem 5000Ft.

Nekem mért mondtak ilyen sokat?

Több helyen is voltam már megkérdezni, de mindenhol ugyan ennyit mondtak.

akit érdekelnek az adatok:

Autó: Opel Corsa B 1.4 swing 5 ajtós 1994-es

Személyes: 17 éves, 3 hónapos jogsi


2016. szept. 18. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, valóban ilyen olcsó. 5000ft/negyedév áron te max. biciklire fogsz biztosítást kötni. Ha előre lépegetsz kicsit, leviheted majd 30.000/év körülre, de annál olcsóbb már nem lesz.
2016. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Johnny Bravo ***** válasza:

Friss jogsival nulla bonusszal 20ezer/év biztositasi díj?!?Haha...ez jo vicc volt,meselj még!!

Ezt maximum valami neve nincs online biztositonal tudnam elkepzelni,de meg igazabol ott sem!

Amugy meg netrisk.hu

2016. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A biztosítás függ az életkorodtól, a lakhelyedtől, mióta van jogsid, mennyi kárt okoztál, autó értéke, lopsi gyakorisága...


Friss jogsival a 40k/év az nem sok. Ha nem okozol kárt, akkor évente csökken a biztosítás, egy elérhető szintig, egy-két év és neked sem ennyi lesz, no para.

2016. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen 1.4 astra f- re 90 ezer volt mindennel együtt az első évben. Most, 5 év elteltével 19000.
2016. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"autó értéke, lopsi gyakorisága"

ezektől miért is függ a díj?


amúgy meg tényleg okés a negyedévente 10.

2016. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!