Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megkaptátok már a NAV tól a...

Megkaptátok már a NAV tól a gépjármüadóról a csekket?

Figyelt kérdés
Mert én még nem

márc. 20. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, ma dobták be róla a cetlit, hogy menjek be érte a postára. (Pedig azt hittem, megkapom Ügyfélkapun keresztül)
márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem, pedig máskor szerintem március 15. volt a határidő.
márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ma kaptam meg.
márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ma megjött az értesítés ügyfélkapumra


megnyitottam, és rákattintottama befizetem bankkártyával féle linkre de a NAV oldala nem tölt be


És most lesem hogy a nav fő oldala se tölt be nálam


Most nálam szar valami vagy a navnál?

márc. 21. 06:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a héten kaptam meg ügyfélkapura, a határidő április 15 lett, és idéntől egyben kell befizetni, nem pedig két részben. Kártyás link van a levélben, két perc alatt kész is voltam vele.
márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ja van "kártyás link" de nem müködik
márc. 21. 09:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A honalpon azt írják, hogy 8-9 óra közt volt karbantartás miatti szünet. Ami nem igaz, mert hajnali 5-től nem tudtam elérni a honlapjukat.
márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na most sikerült


Most müködött, de reggel 6 kor meg 7 után is próbáltam akkor nem müködött.


Lehet túlterhelt volt a NAV oldala


Ami azért elég gáz hogy egy 1000 milliárdokat beszedő állami hivatal nem képes olyan informatikai feladatok megoldására mint az hogy az oldala birja azt hogy ha mondjuk 10 nél többen akarnak egyszerre ügyet intézni:D

márc. 21. 09:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Csekket nem, ügyfélkapun intézem.

Online 1 perc volt az egész

márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Az 1000 milliárdokat nem a saját fenntartásukra szedik be... Ugyanolyan állami cég, mint a többi, azaz papíron sem kapnak elég pénzt, és annak egy részét is elmutyizza valszeg a csuti c*gány.
márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!