Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Járnátok kötelezőbiztosítás...

Járnátok kötelezőbiztosítás nélkül autóval?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm így járt fél évig mert nem volt pénze újrakötni a biztosítást.

márc. 24. 17:22
A kérdező szavazást indított:
én járnék így
én nem járnék így az tutu
27 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
És mi közünk van nekünk ehhez? A mi véleményünk mit számít?
márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ha a biztosítást nem tudta kifizetni, akkor hogy volt 10-15x annyi oénze benzinre?
márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

kérdésre kérdés?

#1#2

márc. 24. 17:34
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

#3 Nem kérdésre kérdés. Ezer ilyen van naponta, átlátunk már rajta. Tisztán kivehető, hogy mely kérdések azok, ahol nincs valódi kérdés, csak valamit szeretnél megosztani velünk és kitalálnak mellé egy kamu kérdést, ami nem érdekli őket igazából, az csak az ürügy, hogy ne legyen törölve.


Na ez is ilyen. Nincs itt semmilyen kérdés, csak meg szeretted volna osztani ezt.

márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

ez valós kérdés megtörtént,

mikor ismerősöm elmesélte mondtam neki hogy ketyos erre ő azt kérdezte tőlem hogy szerinted más nem járna így?

ezért írtam ki a kérdést,

márc. 24. 17:43
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

amúgy fordulj orvoshoz mert tévképzeteid vannak,

mert amit le írtal az nem a véleményed hanem a 100% igazság,ez durva

márc. 24. 17:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyomjad a bömbinek, ne foglalkozz semmivel!


3000ért a 95ösből főnök!

márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 Igen, azt elhiszem hogy megtörtént, pont ez a lényeg. Ezt szeretted volna megosztani velünk. Csak éppen ez nem egy kérdés. A kérdés (Járnátok kötelezőbiztosítás nélkül autóval?) csak azért van kiírva, hogy ne legyen törölve, miközben pont leszarod, téged csak az érdekel, hogy megoszthasd ezt az egészen fantasztikus történetet az "ismerősödről".


Fordulj orvoshoz, hátha ő kíváncsi a történeteidre. Van amúgy ilyen, pszichológusnak hívják. Persze egy barát is sokat segítene rajtad, akkor nem gyk-n kéne mesélni.

márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én nem járnék így, mert csúnyán megütheti a bokáját az ember. Aki évi pár tízezer Forintot nem tud kiköhögni annak abszolút nem való autó. Az ilyen "van 280ezrem és mind autóra költöm" dolog amúgy is csak hónapokig működik, aztán az első szerviznél ami nagyobb mint egy izzócsere megáll a történet mert nincs 15ezer Forint egy olajcserére.

Hiába van 2024, fel kell nőni egyeseknek és nem a putriból játszani a méltóságot hogy kotlánk van de mégsem mert nincs rá píz. Nem szégyen a buszozás, ellenben az ilyen megalomán gondolkodás igen. Ismerősöd is jó nagy marha hogy így bevállalta a közlekedést, ha meg balesetet okoz és pont rossz illetőt fog ki az helyben elvermeli.

márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pénzem akkor azért nem járnék kötelező nélkül mert akkor nyilván azt a kárt sem tudnám kifizetni amit okoznék.
márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!