Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyen esetben keressek másik...

Ilyen esetben keressek másik kocsit? (nincs érvényes kötelezőbiztosítás. )

Figyelt kérdés

Kinéztem egy autót, az árához képest eléggé olcsó, és jó állapotban van a leírások alapján, de ügyfélkapun leinformálva az derült ki róla, hogy nincs az autónak érvényes kötelezőbiztosítása... Így keressek másik kocsit, vagy nézem meg személyesen egy ismerőssel, és ha más probléma nincs vele vegyem meg, aztán kössek rá biztosítást, illetve ha így teszek, akkor különböző díjakat még nem varnak a nyakamba?


Érdemes lenne az autót carverticalon is lekérdezni, esetleg hívjam fel a tulajt?


2019. dec. 30. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
jobban megnéztem és "kérelemre ideiglenesen kivont"
2019. dec. 30. 11:57
 2/4 A kérdező kommentje:
felhívtam a tulajt, eladták a kocsit így...
2019. dec. 30. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen autót találsz amit ideiglenesen kivontak se probléma...igaz abba nem fogsz tudni bepattanni és haza kocsikázni.
2019. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az új tulaj szempontjából lényegtelen hogy van-e rajta kötelező. Amint aláírod a szerződést, már neked kell rá kötnöd újat, tiszta lappal. Igaz, itt a forgalomba helyezésről is gondoskodni kell utána (vissza a mostani tulaj se helyezheti addig, amig neki nincs, ha ő intézné)
2019. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!