Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Május 23-án jár le a forgalmi...

Május 23-án jár le a forgalmi engedélyem. Mennyivel előtte lehet elvégeztetni a műszaki vizsgát?

Figyelt kérdés
márc. 31. 05:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor csináltathatod, de ha több mint 30 nappal a lejárat előtt csináltatod, akkor a vizsgától számolódik a 2 év. Ha kevesebb, mint 30 nap van, akkor a lejárattól számolódik a 2 év.
márc. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Április 24. után ha viszed akkor megadják 2026. május 23.-ig.
márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha azért minél előbb felhívod őket, mert kitudja mennyire vannak leterhelve. Én lejárta előtt 1,5 hónappal hívtam fel az itteni vizsgaállomást, és csak a műszaki lejárta utánra kaptam már időpontot. Meg ha van kapacitás, akkor úgyis a lejárat közelébe adnak időpontot.
márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
márc. 31. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lejárat előtt 30 nappal már meg lehet csináltatni úgy hogy ha esetleg korábbra kapsz időpontot akkor a lejárattól számolódik a 2 év, ahogyan írták is. Én szintén nem várnék az utolsó pillanatig, hanem már a következő munkanaptól elkezdeném intézni, tehát felhívnám őket és kérnék időpontot, olyankor mindig kérdezni szokták hogy mikor jár le és ahhoz közeli időpontot szoktak tudni adni. Ha esetleg kétséges hogy megfelel akkor érdemes először előzetes átvizsgálásra kérni időpontot 1 héttel korábbra hogy ha valami nem lenne jó akkor még legyen időd megcsináltatni. De érdemes úgy kérni előzetesre időpontot hogy ha kiderül hogy minden rendben akkor utána rögtön megcsinálhassák az éles vizsgát így nem kell még egyszer odamenned hanem akkor kb 1 óra alatt le lesz tudva az egész.
márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha viszont csak a lejárat utánra sikerül időpontot foglalnod, a lejárattól 30 napig még közlekedhetsz az autóval, a lefoglalt időpont bemutatásával.
ápr. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6/6

Köszi! Ezt is jó tudni. Én úgy tudtam, hogy útvonal engedély kell ebben az esetben.Nálam ez nem fordulhat elő.Már érdeklődök, pedig hol van még május 23. :-)

ápr. 1. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Nekem 2 éve ki kellett ezt a lehetőséget használnom, mert nagy dömping volt a járvány altt elmaradt vizsgák miatt, és én sem kaptam időben időpontot.
ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!