Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Bizonyos új traktoroknál...

Zeldor kérdése:

Bizonyos új traktoroknál miért írják hogy "nem lehet forgalomba" helyezni, de van rajtuk féklámpa, irányjelző stb?

Figyelt kérdés
Az sem lehetséges hogy így megveszi az ember és saját maga elviszi KPM vizsgára és forgalomba helyezi ?

márc. 31. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet: nem EU-specifikus fényszórók, túl gyatra környezetvédelmi norma, stb. Például a Lada is ezért vonult ki az EU-ból mert már nem tudta teljesíteni a környezetvédelmi normákat.
márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha jól értem akkor akár otthon elvégzett módosítások után átmehet a vizsgán ? Azt is olvastam itt [link] hogy nem vonatkoznak rá az emissziós előírások
márc. 31. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Otthon végzett módosítás alapból bukta, csak gyári állapotban mehet át a vizsgán.
márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy megbukna mezőgazdasági vontatóként, és lassú járműként is.


Gondolod meg sem próbálják forgalomba helyezni, csak eladják olcsón?


A pontos okát kérdezd tőlük.

ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azt is olvastam itt [link] hogy nem vonatkoznak rá az emissziós előírások"


Ja, ha sikerül lassú járműként forgalomba helyezni.


Pl. egy kínai traktor végsebessége nincs lekorlátozva 25-re, máris bukta. De ezer oka lehet.

ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Párat néztem csak, ezeknek a végsebessége 18-20 km/h körül volt
ápr. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!