Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 17 vagyok, vennék egy robogót....

17 vagyok, vennék egy robogót. Az adásvételit úgy tudom, 18 alatt nem lehet aláírnom, csak szülővel. Ez okés, de lesz valami teendőm 18 felett, vagy maradhat a szerződésen apum aláírása, ha én 30 leszek?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, erre az szokott a legegyszerűbb megoldás lenni, hogy 18 éves korodig nem a te neveden van. Aztán majd átírják a nevedre, közeli rokonok között költségmentes.

Ha valamiért a szüleid nem akarják megtűrni, hogy az ő nevükön legyen plusz egy jármű, és már most a tiedre íratnák, azt is megtehetik, csak tudtommal egy extra papír kitöltése, hogy egyrészt megveszik, másrészt utána rád íratják. Mert ugye te papíron korlátozott cselekvőképességű vagy. Helyetted is szülő ír alá. Nem tanúként, hanem helyetted.

Nem lehetetlen, de sokkal egyszerűbb lenne, ha egyelőre nem a te neveden lenne, aztán a 18 betöltése után áttolnák a te nevedre.

[link]

Itt egy elég tömör de nem hasztalan leírás.

ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi..

Közelező biztit kell kötni a motorra és , benzint bele és kész..

ápr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!