Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Reális 2 ajtócsere 1millió...

Titi79 kérdése:

Reális 2 ajtócsere 1millió 810 ezer ftért ?

Figyelt kérdés

Kb 2 -3 méter tolatás követően a szemközti szomszéd Toyota Corolla (2019 évj) autójának neki tolattam a baloldalának. Meghúztam a balelső és balhátsó ajtót.adtam neki betétlapot. 2 es félhónap elteltével megkaptam a biztósítotól,hogy kifizettek 1 millió 810 ezer ftot az okozott kárért !!! Szerintem biztósitási csalás áldozata lettem ,mert fel hívtam a Toyota márkaszervízt és ők az ajtók cseréire , színre fújásra és szerelesre áfásan 880 ezer ftot mondtak.

Voltam a rendőrségen ,de még nem tudtak mit tenni,mondták kérjem le a kárszakértő mire fizetett ki közel 2 millió ftot, lekértem várom az emailt. Érdekelne más véleménye is az ügyemmel kapcsolatban. Minden tanácsot meghallgatok. Köszönöm



#Biztosítási csalás ?
ápr. 19. 21:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

Ja, és csak a lényeg maradt le - mit érdekel téged 1.8M a kár vagy 1.2 vagy 600e?

Nem neked kell megtéríteni, hanem a biztosítónak és a te biztosításod függetlenül emelkedik a károkozás összegétől. Ha 100e forint kárt okoztál volna ugyan annyival nőne a köteleződ összege, mintha 100M forint kárt okoznál...

ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A másik tulaj pattoghatna de nem fog , neki lett tré a gépe csesztek át, de elszavbdult 4 éve mindennek az ára a minősége meg zuhant . A nyomozast értelmetlen a vizsgalatot lezárnak pár levelezéssel , ez nem a te ügyed . 10 éve szomszéd 5 eves Toyotájanak tükrének nekiment egy dzsip, az ajtó megfeszült berobbant az üvege kiment az emelőelekronika . 3 napig Budaörsön volt a kocsi, megkapta a dzsippes biztositójának példányát kiszámlázott tétel 320 ezer , új tükör új üveg új emelőelektronika , ajtón gletteles színrefújás de ingyen kozmetika . A beltér teli szilánkokkal a gumiszőnyegeket elkeverték ,akad az ablak , az ajtó fényezése és a tükör jó . Otthon kitakaritaskor nézte meg az ablak és tükör karcos kissé , a gyári adatai szerint régiek , vezérlés kábelei porosak mert bontott dolgokat tettek be újként . Simán kerestek 200 ezret a dzsippesen neki lett egy majdnem pöpec eredeti gépe csak négsem az .
ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Itt azzal kell kezdeni, hogy ugyan kaphatsz tájékoztatást mennyit fizettek, de csak azért, hogy ha akarod Bonus vesztés nélkül kifizetheted.

Tekintve hogy ezt a pénzt a biztosító fizette, nem te, téged pont annyira érint ebben a részben, mintha 50.000 ft lett volna. A károkozói pótdíj mindkét esetben ugyanannyi lesz.


Amúgy mindig vastagon fog a szerviz tolla ilyenkor.

ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
kérdező, maga kicsit debilnek tetszik lenni, ugye...?
ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kis érdekesség: céges furgon megsérült, egyik sárvédőlemez. Sima vékony préselt lemez. Ennek a cseréjére (fényezéssel, stb) 3-400 ezer forintot mondtak! Na így lesz. Totál lehúzás.

Elmentünk inkább venni, a nyers gyári új volt br. 60e ft. Ezt fényezni kell majd régit le, ezt fel és kész.

ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!