Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit követelhet a biztosító...

Mit követelhet a biztosító casco biztosítás esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2018-ban biciklivel a zebrán elütött egy autó, igen én voltam a hibás. Most inkasszálták a számlámat, mert a biztosító elvileg végrehajtási eljárást indított ellenem. 2018ban 15 éves voltam. Lehet valamit tenni? Nem gondolnám, hogy 900ezer forintnyi kára lett volna az autónak de nyilván nem vagyok kárszakértő...a sors fintora hogy jelenleg ennek a biztosítónak dolgozom.



máj. 22. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
cool story bro, csak kár hogy úgy kreténség a sztori, ahogy van
máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
máj. 23. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy írom. A biztosító nem indít végrehajtási eljárást senki ellen, nem feladatköre, de főleg nem egy 6 évvel korábbi ügyben, és főleg nem egy kiskorú ellen. Behajtani sem fogja a pénzt senkin, a biztosításnak pont az a lényege, hogy a biztosíó fizet, nem a károkozó. Ha jártál volna 500 méternél közelebb egy biztosítóhoz, akkor Te is tudnád ezt.
máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3, köszi, hasonlóan ugyanezt írtam volna, de megelőztél és szépen megfogalmaztad.


#1, valószínűsíthető.

máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!