Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Papír munka, és nem tudom...

Papír munka, és nem tudom hogy ijenkor mivan?

Figyelt kérdés

Van egy autó, levan járva a műszakija, kivan vonva ideiglenesen a forgalomból, és ezt szeretném megvenni, és azt szeretném tudni hogy ojankor mivan ha, én meg akarom venni de nem akarom leműszakisztatni?? ojankor nem csak az átírást kell kifizetni meg az eredetiség vizsgát?

Lényegében azt szeretném megtudni hogy lekell-e vizsgáztatni, meg meg kell-e kötni a bisztosítást ijenkor??

Vagy mivan ijenkor??


2010. dec. 17. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell döntened, hogy akarod-e még valaha vezetni. Ha igen, akkor le kell vizsgáztatni, kell biztosítás, stb, ha meg nem, akkor véglegesen ki kell vonatni a forgalomból és akkor kiállíthatod a múzeumban. Remélem, jól tippeltem.
2010. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ijenkor az van, hogy, az ijet végül is ilyen módon kell írni!
2010. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nako ***** válasza:

Műszaki nélkül nem tudod átiratni, se forgalomba helyezni.


És tényleg, csak plusz fél perc, hogy helyesen írj, mert ezt iszonyat olvasni... :O

2010. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!